Ostatnia aktualizacja: 20.02.2018 08:11
Poranny przegląd sportowy - 20 lutego 2018.
Natalia Kaliszek i Maksym Spodyriew
Natalia Kaliszek i Maksym Spodyriew Foto: Darek Matyja

U nas poranek a w Pjongczangu wa;lka o medale toczy się na całego. Zakończyła się m.in. rywalizacja par tanecznych w łyżwiarstwie figurowym. Nasza para taneczna Natalia Kaliszek i Maksym Spodyriew, która po programie krótkim zajmowała 14. miejsce liczyła na poprawienie swojej pozycji po programie dowolnym. Ta sztuka się nie udała i w olimpijskim debiucie, który z pewnością wiąże się ze spora dawką zdenerwowania zajęli ostatecznie 14, miejsce.

Dziś w Pjongczangu będziemy mocno ściskać kciuki za naszą biathlonową sztafetę mieszaną, Magdalenę Warakomską w short tracku oraz za naszych kombinatorów norweskich - może wykombinuja jakąś niespodziankę...

W koszykarskiej ekstraklasie mężczyzn Trefl Sopot wygrali u siebie 100:73 z AZS Koszalin, a o zwycięstwie zadecydowała konsekwentna gra w obronie i wysoko wygrana trzecia kwarta.

Dużoi bardziej zacięte było spotkanie w siatkarskiej ekstraklasie między Leginovią, a ŁKS-em Łódź. Łodzianki to wiceliderki tabeli, Legionovia walczy o utrzymanie w lidze, a mimo to mało brakowało a doszłoby do niespodzianki. Ostatecznie młody zespoł prowadzony przez Piotra Olenderka przegrał jednak po tie breaku. W decydującym secie było 13:15.

Polski Cukier Toruń pokonał Stelmet Zielona Góra w finale Pucharu Polski koszykarzy.

Olimpijski przegląd Czwórki - 19 lutego 2018.

Rozgrywający Anwilu i reprezentacji Polski, który... tańczył w zespole ludowym.