Ostatnia aktualizacja: 01.11.2019 17:10
Popołudniowy przegląd sportowy - 1 listopada 2019.
Zdjęcie ilustracyjne: boisko do rugby
Zdjęcie ilustracyjne: boisko do rugby Foto: Adam Vilimek/Shutterstock.com

Reprezentacja Nowej Zelandii zajęła trzecie miejsce w Pucharze Świata w rugby. Dziś Nowozelandczycy w "małym finale" pokonali Walijczyków 40:17. W sobotę emocje związane z finałem w którym Anglia zagra w Jokohamie z Republiką Południowej Afryki. Początek tego spotkania o 10:00 czasu polskiego.

Czeszka Karolína Plískova awansowała do półfinału turnieju WTA Finals w chińskim Shenzen. W decydującym spotkaniu, które kończyło rywalizację w Grupie Purpurowej, Plískova pokonała Rumunkę Simonę Halep 6:0, 2:6, 6:4. W sobotnich półfinałach, Plískova zagra z Australijką Ashleigh Barty, a Ukrainka Elina Switolina ze Szwajcarką Belindą Bencic.

Więcej informacji sportowych w dźwiękowej wersji Przeglądu przygotowanego przez Norberta Michalaka.