Ostatnia aktualizacja: 13.01.2020 08:00
Poranny Przegląd Sportowy - 13 stycznia 2020.
Tenis
Tenis Foto: Darek Matyja

Hubert Hurkacz wygrał z Włochem Lorenzo Sonego 7:5, 6:3 w pierwszej rundzie tenisowego turnieju ATP w Auckland w Nowej Zelandii. Najlepszy polski tenisista jest w tym roku niepokonany w pojedynkach singlowych.

W Heerenveen zakończyły się mistrzostwa Europy w łyżwiarstwie szybkim. Reprezentacja Polski wywalczyła w nich jeden medal w sprincie drużynowym pań. Na trzecim stopniu podium stanęły Natalia Czerwonka, Andżelika Wójcik i Kaja Ziomek.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Porannego Przeglądu Sportowego.

***

Trzech polskich skoczków narciarskich ukończyło niedzielny konkurs w Predazzo w pierwszej dziesiątce. Najlepszy z nich, Dawid Kubacki, zajął trzecie miejsce.

W niderlandzkim Heerenveen zakończyły się mistrzostwa Europy w łyżwiarstwie szybkim. Reprezentacja Polski wywalczyła w nich jeden medal.

Do piątych nieoficjalnych mistrzostw Polski na fat bike'ach pozostało już tylko kilkanaście dni. Monteria Fat Bike Race Góry Stołowe odbędzie się 26 stycznia.