Ostatnia aktualizacja: 11.09.2020 21:00
Jutro kolejny dzień żużlowej rywalizacji w Gorzowie.
Bartosz Zmarzlik
Bartosz ZmarzlikFoto: Radek Kalina/speedwayekstraliga.pl

Bartosz Zmarzlik wygrał trzecią eliminację żużlowej Grand Prix w Gorzowie Wielkopolskim. Na drugim stopniu podium stanął Australijczyk Jason Doyle, a trzeci był Szwed Fredrik Lindgren. W finale pojechał również Leon Madsen z Danii.
W klasyfikacji mistrzostw świata prowadzenie utrzymał Maciej Janowski (dziś 7.), który ma 48 punktów i o punkt wyprzedza Bartosza Zmarzlika. Trzeci jest Szwed Fredrik Lindgren - 46 pkt.

Czwarty turniej odbędzie się już w sobotę także w Gorzowie. Początek o godz. 19. Natomiast kolejne rudny tegorocznego cyklu GP odbędą się 18 i 19 września w Pradze oraz na koniec 2 i 3 października w Toruniu.

***

Poranny przegląd sportowy - 11 września 2020.

Serena Williams przegrała z Wiktorią Azarenką w półfinale turnieju w Nowym Jorku.

Popołudniowy przegląd sportowy - 11 września 2020.