AMP w siatkówce plażowej

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2020 13:00
Piękna pogoda w Gdyni sprzyjała siatkarzom i siatkarkom plażowym walczącym o medale AMP.
  • Michał Korycki po zdobyciu złota AMP w siatkówce plażowej
Siatkówka plażowa
Siatkówka plażowa Foto: Darek Matyja

Justyna Kozłowska i Weronika Antczak z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Michał Korycki i Adam Manios z Uniwersytetu Warszawskiego zostało akademickimi mistrzami Polski w siatkówce plażowej.
W finałowym turnieju w Gdyni Korycki i Manios pokonali w finale 21:18 i 21:17 parę Politechniki Poznańskiej - Marek Subocz i Tymoteusz Juszczak.

Dobrze wywiązaliśmy się z roli faworyta powiedział w rozmowie z Czwórką Michał Korycki posłuchajcie załączonego dźwięku.

W klasyfikacji drużynowej Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce plażowe zwyciężyły: Politechnika Poznańska wśród kobiet i Uniwersytet Warszawski wśród mężczyzn.