Ostatnia aktualizacja: 02.06.2021 08:01
Piłkarska reprezentacja Polski zremisowała we Wrocławiu z Rosją 1:1.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: A_Lesik / Shutterstock, Inc.

To była okazja do sprawdzenia formy i piłkarzy, którzy aspirują do pierwszej jedenastki.
Piłkarska reprezentacja Polski m.in. bez Roberta Lewandowskiego, Wojciecha Szczęsnego, Arkadiusza Milika i Kamila Glika zremisowała z Rosją we Wrocławiu 1:1.
Prowadzenie dla naszych barw już w 4. minucie uzyskał Jakub Świerczok, a wyrównał w 21 minucie Wiaczesław Karawajew.
Teraz kadra wraca na zgrupowanie w Opalenicy, a za tydzień kolejny mecz kontrolny z Islandią w Poznaniu.
Natomiast 14 czerwca pierwszy mecz na Euro - w Petersburgu ze Słowacją. Potem jeszcze dwa mecze grupowe z Hiszpanią w Sevilli i Szwecją w Petersburgu... i miejmy nadzieję po tych spotkaniach kolejne mecze w mistrzostwach Europy.

O meczu Polaków i innych wydarzeniach sportowych było też w dźwiękowej wersji Przeglądu - posłuchajcie.