Kolejne miejsca na podium zapaśniczek w Poland Open

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2021 21:55
W Warszawie trwają zapaśnicze, międzynarodowe zawody, w których dobrze radzą sobie nasi reprezentanci.
Jowita Wrzesień, Angelina Łysak i Katarzyna Krawczyk - Poland Open 2021
Jowita Wrzesień, Angelina Łysak i Katarzyna Krawczyk - Poland Open 2021Foto: Przemek Kaliski / PZZ

Drugiego dnia zapaśniczego turnieju Poland Open reprezentantki Polski trzykrotnie stawały na podium. Pierwsze miejsce zajęła pochodząca z Ukrainy Angelina Łysak w kategorii do 59 kilogramów. Na najniższym stopniu podium stanęły Katarzyna Krawczyk (53 kg) i Jowita Wrzesień (57 kg).

Po walce Łysak była zadowolona ze swojej postawy - posłuchajcie.

W sumie w warszawskiej Arenie Ursynów nasze zapaśniczki zdobyły 4 medale, gdyż wczoraj w kategorii do 65 kg trzecia była Aleksandra Wólczyńska.

Od soboty w Warszawie będą walczyli zapaśnicy w stylu klasycznym w Memoriale Władysława Pytlasińskiego.

***

EURO 2020: Turcja-Włochy 0:3 (minuta po minucie)

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2021 20:50
Mistrzostwa Europy w piłce nożnej rozpoczął mecz Turcja-Włochy w Rzymie.

Polsko-amerykańska para wygrała mecz półfinałowy na kortach imienia Rolanda Garrosa w Paryżu.

Druga przegrana naszych siatkarzy w dziewiątym meczu Ligi Nardów w Rimini.