Hurkacz zdeklasował Karacewa i jest w ćwierćfinale w Indian Wells

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2021 08:00
Hubert Hurkacz rozegrał świetny mecz w 1/8 finału turnieju w Indian Wells i pokonał po 64 minutach 6:1, 6:3 Asłana Karacewa. Teraz zagra z Grigorem Dimitrowem.
  • Poranny przegląd sportowy - 14 października 2021
Hubert Hurkacz
Hubert Hurkacz Foto: Shutterstock

Hubert Hurkacz awansował do ćwierćfinału tenisowego turnieju w Indian Wells wygrywając 6:1, 6:3 z Rosjaninem Asłanem Karacewem

Polak doskonale rozpoczął ten mecz, świetnie serwował i bardzo dobrze returnował, kończąc pierwszą partie szybką wygraną 6:1. W drugim secie już tak łatwo nie było bo Karacew za wszelka cenę próbował się utrzymać w meczu. To jednak mu się nie udało i przegrał także tego seta 3:6.
Mecz trwał zaledwie 64 minuty.

Kolejnym rywalem Hurkacza będzie Bułgar Grigor Dimitrow, który dość nieoczekiwanie pokonał Rosjanina Daniiła Miedwiediewa 4:6, 6:4, 6:3.
Mecz Hurkacza z Dimitrowem w czwartek ok 21:30.

***

Najlepsza polska tenisistka przegrała w 1/8 finału w dwóch setach z Jeleną Ostapenko.

Popołudniowy przegląd sportowy - 13 października 2021.

Mateusz Borgieł - W maratonie kajakowym bardzo ważne są... "przenoski"

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2021 22:01
Kanadyjkarz Mateusz Borgieł - dwukrotny wicemistrz świata maratonie opowiada o sporcie, w którym odnosi sukcesy.