Ostatnia aktualizacja: 29.11.2022 08:15
Poranny przegląd sportowy - 29 listopada 2022.
MŚ w Katarze
MŚ w KatarzeFoto: shutterstock

Brazylia i Portugalia wywalczyły w poniedziałek drugie zwycięstwa w piłkarskich mistrzostwach świata w Katarze i są już pewne awansu z grupy.

Brazylia pokonała Szwajcarię 1:0 w meczu 2. kolejki grupy G, a zwycięską bramkę w 83. minucie zdobył Casemiro.
W innym spotkaniu tej grupy Kamerun zremisował z Serbią 3:3. Brazylia po dwóch meczach ma 6 punktów, Szwajcarzy 3 punkty, Kamerunem i Serbią po punkcie.

Portugalia wygrała natomiast w grupie H 2:0 z Urugwajem, a obie bramki dla zwycięzców strzelił Bruno Fernandes - w 54. minucie i doliczonym czasie gry drugiej połowy (z karnego).
W innym spotkaniu tej grupy Korea Południowa przegrała z Ghaną 2:3. Portugalia po dwóch meczach ma 6 punktów, Ghana - 3, a Korea Południowa i Urugwaj po punkcie.

Szczegóły i więcej informacji w dźwiękowej wersji Porannego przeglądu sportowego.