Humbert ograł Hurkacza w ćwierćfinale turnieju w Dubaju

Ostatnia aktualizacja: 29.02.2024 22:05
Hubert Hurkacz wygrał tylko pierwszego seta z Ugo Humbertem, w kolejnych dwóch lepszy był Francuz.
Hubert Hurkacz
Hubert HurkaczFoto: PAP/ EPA/ALI HAIDER

Hubert Hurkacz nie zagra w półfinale tenisowego turnieju w Dubaju.
Polak bardzo dobrze rozpoczął ćwierćfinałowy mecz z Francuzem Ugo Humbertem wygrywając pierwszego seta 6:3. Drugiego seta przegrał jednak 6:7 (8-10), nie wykorzystując w tie-breaku trzech piłek meczowych. W trzeciej partii Ugo Humbert wygrał 6:3, kończąc mecz po niemal 2,5 godzinach gry.

Więcej informacji z innych sportowych aren w Sportowym podsumowaniu dnia.

03:31 Sportowe podsumowanie dnia - 29 lutego 2024.mp3 Sportowe podsumowanie dnia - 29 lutego 2024

***

Polskie piłkarki ręczne powalczyły w Lubinie w meczu z Dunkami, ale przegrały czterema bramkami.

Do wyłonienia półfinalistów w obu środowych ćwierćfinałach potrzebne były dogrywki.

Studentka Politechniki Łódzkiej w Akademickich Mistrzostwach Świata w łyżwiarstwie szybkim w Hamar w Norwegii wywalczyła dwa złote medale indywidualnie i brąz w drużynie.