Małecki przeprasza

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2012 01:44
Patryk Małecki postanowił wydać oświadczenie dotyczące swojego zachowania podczas meczu Wisły Kraków ze Standardem Liege w Lidze Europejskiej.

Nie było niespodzianki. Patryk Małecki po raz kolejny przeprasza za swoje zachowanie.

"W związku z zaistniałą sytuacją po meczu ze Standardem Liege i doniesieniami prasowymi, które pojawiły się w ostatnim czasie, chcę przeprosić trenera Kazimierza Moskala, sztab szkoleniowy, kolegów z drużyny, kibiców Wisły, a przede wszystkim właściciela Klubu, Pana Bogusława Cupiała, któremu bardzo wiele zawdzięczam. Wiem, że podczas meczu zachowałem się źle i ubolewam nad tym co się wydarzyło. Potrzebowałem czasu, żeby to przemyśleć i dziś przyznaję się do błędu. Przyjmę każdą karę, jaka zostanie na mnie nałożona. Jednocześnie pragnę podkreślić, że nigdy nie wypowiedziałem słów, że "nie chcę grać dla Wisły", co pojawiało się w doniesieniach medialnych. Zbyt wiele zawdzięczam Wiśle, żeby kiedykolwiek pozwolić sobie na podobne słowa. Zapewniam sympatyków Klubu, że zrobię wszystko, by naprawić swój błąd i przysłużyć się Wiśle tym, co potrafię najlepiej, czyli grą w piłkę."

My jesteśmy ciekawi jak na owe przeprosiny zareaguje właściciel Wisły Bogusław Cupiał. Czy po raz kolejny będzie spokojnie przyglądał się zachowaniu krnąbrnego zawodnika? Czy może tym razem miarka się przebrała i Małecki będzie zmuszony do zmiany otoczenia? W całej tej sytuacji największym wygranym wydaje się być selekcjoner reprezentacji Franciszek Smuda, który od dawien dawna z rezerwą podchodził do młodego wiślaka, widząc w nim to, czego nie zdawali się nie widzieć kibice i dziennikarze, a mianowice rozwydrzonego bachora, który nie dojrzał do występów z orłem na piersi.

md, źródło: przegladsportowy.pl

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wisła zawiesiła Małeckiego

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2011 14:59
Decyzją zarządu Wisły Kraków Patryk Małecki za swoje wypowiedzi po meczu z Lechią Gdańsk został zawieszony w prawie rozgrywania meczów w barwach Wisły Kraków.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Jego wysokość" Małecki znów się doigrał

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2012 12:00
Patryk Małecki zlekceważył trenera Kazimierza Moskala podczas meczu 1/16 finału Ligi Europy, w którym Wisła Kraków grała ze Standardem Liege.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Małecki nie jest zainteresowany grą w Wiśle

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2012 17:59
- Patryk Małecki przed drużyną powiedział, żeby nie brać go pod uwagę przy ustalaniu składu na Zagłębie. Dodał, że nie chce grać i trenować w tym zespole - zdradził Kazimierz Moskal, trener Wisły.
rozwiń zwiń