X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czwórka brzmi dobrze. Wyjątkowy koncert!

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2016 17:20
W sobotę w klubie "Cud nad Wisłą" w Warszawie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie kulturalno-muzyczne "Czwórka online".
Audio
  • Karina Terzoni opowiada o naszym wyjątkowym wydarzeniu kulturalno-muzycznym "Czwórka online" (BąŻur/Czwórka)
  • Czwórkowe reporterki, Justyna Tylczyńska i Dominika Klimek, rozmawiają z prowadzącymi i uczestnikami warsztatów podczas imprezy Czwórka online. Czwórka brzmi dobrze (Artystyczny wybieg/Czwórka)
  • Nasza reporterka Justyna Tylczyńska rozmawia z uczestnikami imprezy Czwórka online (Artystyczny wybieg/Czwórka)
  • Czwórkowe reporterki i ich relacja z warsztatów "Pocztówka dźwiękowa" odbywających się podczas imprezy Czwórka online (Artystyczny wybieg/Czwórka)
Czwórka - brzmi dobrze - LIVE w Cudzie nad Wisłą
Czwórka - brzmi dobrze - LIVE w Cudzie nad WisłąFoto: Czwórka

Za nami audycja na żywo, ciekawe warsztaty, koncerty. Późnym wieczorem najlepsze sety zagrali DJ Bert i Harper.

Czwórka rozpoczęła sobotnią imprezę audycją plenerową "Artystyczny wybieg", do której zaproszeni zostali młodzi twórcy z różnych dziedzin. Prowadziły ją Ula Kaczyńska i Katarzyna Cygler. Uczestnicy wydarzenia w Cudzie nad Wisłą mogli wziąć także udział w warsztatach: "Pocztówka dźwiękowa", "Gabinet Masażu Ucha Wewnętrznego" oraz w specjalnych warsztatach radiowych, które poprowadził dziennikarz Czwórki Patryk Kuniszewicz oraz eksperci z Centrum Edukacji Medialnej Polskiego Radia. Warsztaty pod hasłem "Usłyszeć taniec" zwieńczył specjalny pokaz uczestników na scenie.

Wśród wykonawców koncertu znaleźli się: młoda wokalistka Yuuki z Czwórkowej audycji "Będzie głośno", Numer Raz z Abdoolem, NovikaLex oraz Kuba Karaś z zespołu The Dumplings. O godz. 22.00 rozpoczęła się impreza w towarzystwie DJ-ów Berta i Harpera.

>>> Posłuchaj koncertu Numera Raza i Abdoola <<<

>>> Posłuchaj koncertu młodej artystki Yuuki <<<

>>> Posłuchaj koncertu Noviki i Lexa <<<

>>> Posłuchaj DJ seta Kuby Karasia <<<

>>> Posłuchaj "Basstionu" Harpera znad Wisły <<<

>>> Posłuchaj "Kluboteki" Berta z Cudu nad Wisłą <<<

Od 1 września Czwórki można słuchać w Internecie na stronie czworka.online, w smartfonach po ściągnięciu darmowej, dostępnej na wszystkich platformach aplikacji "Polskie Radio" oraz w cyfrowych radioodbiornikach. Oprócz stałych audycji autorskich obecnych do tej pory na antenie, Czwórka w większym stopniu udostępnia swoją antenę młodym ludziom, m.in. w programach "Będzie głośno" i "Artystyczny wybieg". Stacja chce stworzyć platformę wymiany doświadczeń i prezentacji twórczości młodych osób, dla których wiele dróg jest jeszcze zamkniętych, nieprzetartych. W przyszłości Czwórka planuje również organizowanie wystaw w Polskim Radiu oraz nagrywanie minisłuchowisk. Powrócą również Czwórkowe koncerty, które będą transmitowane na antenie.  

Zobacz więcej na temat: Czwórka MUZYKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak