Katar 2022. Zapraszamy na mistrzowskie emocje w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2022 14:59
Rozpoczynamy największe sportowe wydarzenie tego roku! Zapraszamy do wspólnej zabawy wraz z Czwórką - będzie mnóstwo emocji, nie tylko sportowych. 
Mundial w Czwórce
Mundial w CzwórceFoto: Czwórka

Po czterech latach oczekiwania wszyscy fani futbolu na najwyższym poziomie cieszą się na 22. Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Mimo że termin imprezy jest nietypowy (będą to pierwsze mistrzostwa rozegrane jesienią), to gorących sportowych emocji nie zabraknie. O zmaganiach  32 najlepszych drużyn globu będziemy Was informować w naszych audycjach. Mamy też dla Was mundialowe atrakcje. Jakie?

"Gra w karne" - rywalizuj z innymi fanami piłki nożnej

Wszyscy słuchacze, którzy zainstalowali darmową aplikację "Czwórka" na mobilnych urządzeniach z systemem iOS lub Android będą mogli wziąć udział w zabawie. "Gra w karne" oferuje jednoosobową rozgrywkę w stylu retro. Cel jest prosty: strzelić jak najwięcej goli. Każda bramka sprawia, że poziom trudności wzrasta. Gameplay i oprawa graficzna "Gry w karne" nawiązują do nieśmiertelnych arcade'owych automatów. Z pewnością przypadnie to do gustu zarówno maniakom futbolu jak i miłośnikom 8-bitowych gier.

"Gra w karne" będzie dostępna w aplikacji mobilnej "Czwórka" całkowicie za darmo, przez cały okres trwania mistrzostw świata. Powodzenia!

Kibicuj Reprezentacji Polski z Czwórką - wspieraj naszych i zgarniaj nagrody

Od poniedziałku, 21 listopada, startujemy z wyjątkowym konkursem organizowanym wspólnie z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. By wziąć udział w zabawie wystarczy zaobserwować nas na Instagramie, udostępnić post lub relację, na których pokażecie, w jaki sposób kibicujecie naszej kadrze i oznaczyć nasz instagramowy profil. Autorzy najciekawszych, najbardziej kreatywnych i najzabawniejszych zgłoszeń będą mieli szanse na wygranie oficjalnego zestawu kibica od Łączy na piłka.

Wszystkie szczegóły zabawy oraz jej regulamin znajdziecie na stronie Czwórkowych konkursów <<<

Źr. Łączy nas Piłka/Polskie miejsca w Katarze

Śledź przebieg mundialu słuchając Czwórki

Przez cały okres trwania mundialu możecie liczyć na najświeższe informacje i najciekawsze fakty dotyczące Mistrzostw Świata. Futbolowe wieści usłyszycie w porannych (7:45) i popołudniowych (16:45) przeglądach sportowych, a także w audycji "Strefa sportu" po godz. 21.30. Sprawdzimy, który piłkarz biega najwięcej, ile czasu potrzeba, by odwiedzić wszystkie stadiony mistrzostw oraz czy klimatyzacja na arenach może wywołać u zawodników... katar.

Kluczowy dla Reprezentacji Polski mecz z Meksykiem omówimy na gorąco, zaraz po jego zakończeniu, we wtorkowej "Strefie sportu" po godz. 21.30. Podczas meczów naszej kadry, a także w trakcie wielkiego finału (start 18 grudnia o godzinie 16.00) będziemy na bieżąco mówić o tym, co dzieje się na boisku. Nie zabraknie analiz ekspertów i głosów kibiców.

Przed nami miesiąc piłkarskich emocji na najwyższym poziomie. Przeżyj je razem z nami!

Źr. StadionyNET/Stadiony Mistrzostw Świata w Katarze

***

mat. pras/aś/kd