CZW RAP NIGHT 2023 - co w programie festiwalu?

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2023 05:40
CZW RAP NIGHT to wydarzenie, którego korzenie sięgają 2008 roku. W tym roku odbędzie się 19 sierpnia. Czwórka jest patronem medialnym tej imprezy. 
CZW RAP NIGHT 2023 odbędzie się w Człuchowie 19 sierpnia
CZW RAP NIGHT 2023 odbędzie się w Człuchowie 19 sierpnia Foto: mat.pras.

CZW RAP NIGHT jest to jedno z najważniejszych i stałych wydarzeń w kulturalnym kalendarzu Człuchowa, przyciągające co roku rzesze fanów z różnych zakątków Polski. Nie da się ukryć, że CZW RAP NIGHT cieszy się dużym zainteresowaniem, i to nie tylko najmłodszych, ponieważ muzyka hip-hopowa gości w naszym kraju już od około 30 lat, dzięki czemu - dosłownie - łączy pokolenia. W tym roku CZW RAP NIGHT odbędzie się po raz 15.

Na scenie CZW RAP NIGHT gości najwyższa półka polskiego rapu, a także wspierani są raperzy z undergroundu. W tym roku nie jest inaczej, ponieważ podczas CZW RAP NIGHT 2023 wystąpią:

  • legendarny O.S.T.R.,
  • młody reprezentant "underu" Vkie,
  • nietuzinkowy Miły ATZ,
  • reprezentant boombapowego rapu Ero,
  • enigmatyczny duet Hałastra,
  • podziemne duety tj. łódzki D.Real i Sami/Marko Tadeusz
  • oraz początkujący raper Dalue.

Ale to nie wszystko! Organizatorzy przygotowują również wiele atrakcji dla uczestników festiwalu tj.: konkursy, gadżety (w tym smyczki, kubki, wlepki, festiwalowe koszulki, czapki, buckety... i to wszystko poleci za darmo prosto ze sceny), stoiska, graffiti jam by SIEMANKO KMC, a nawet w tym roku odbędzie się pierwszy jam deskorolkowy połączony z zawodami. Dodatkowo całe wydarzenie obstryka kilku CZW RAP NIGHT-owych fotografów oraz powstanie krótki aftermovie. Nieodłącznym celem Organizatorów festiwalu CZW RAP NIGHT, od pierwszej edycji, jest szerzenie zajawki i promowanie kultury hip-hopowej oraz promocja pięknego miasta Człuchów. O szczegółach wydarzenia Numer Raz porozmawia z organizatorem  CZW RAP NIGHT.

mat.pras./pj

***

Na "Muzyczny Lunch" - w poniedziałek (07.08) o godz. 13.00 - zaprasza Michał "Numer Raz" Witak.

kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka hip hop rap
Czytaj także

DJ BRK: teraz spełniam swoje artystyczne marzenia

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2022 19:00
DJ BRK jest świetnie znanym producentem w muzycznym świecie. Po latach pracy zdecydował się wydać autorski album, producencki. Płyta ma ukazać się w połowie roku, a znajdzie się na niej 15 kompozycji, każda z nich nagrana z innym artystą. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Ment z Rasmentalism nagrywa solowy krążek. "Bawię się muzyką"

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2022 13:35
- W świecie muzyki poruszam się coraz mniej na ślepo, robię to coraz bardziej świadomie - mówił Ment znany z Rasmentalism i Flirtini. Artysta nagrywa solowy album, a singiel "What's Your Feeling" to utwór nagrany z Julią Wieniawą.
rozwiń zwiń