Zabawa z Czwórką. Wracasz na studia? - Zgarnij Czwórkowe gadżety

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2023 08:30
Studenci zaczęli nowy rok akademicki, po wakacjach wrócili do sal wykładowych. Są i tacy, którzy dopiero rozpoczynają przygodę ze studiami. Aby uprzyjemnić ten czas, trochę na pocieszenie, w pierwszych dniach października, codziennie rozdajemy Czwórkowe gadżety. 
Zabawa z Czwórką - zgarnij Czwórkowe gadżety
Zabawa z Czwórką - zgarnij Czwórkowe gadżetyFoto: Czwórka/Adam Świetlicki

Powrót na uczelnie to może być bardzo miły czas, ale doskonale wiemy, że niektórzy studenci i tak będą tęsknić do gorących dni lata, laby, festiwali i błogiego "nicnierobienia". Niemałe wyzwanie czeka też na studentów pierwszego roku. 

Nasza zabawa to dodatkowy bonus, by studentom uprzyjemnić pierwsze październikowe dni, i kolejny pretekst, żeby być z Czwórką. 

Baw się i zgarnij Czwórkowe gadżety!

Codziennie w jednym paśmie rozdamy dwa zestawy gadżetów Czwórki dla studentów na pocieszenie po powrocie na uczelnie. W zestawie znajdują się:

  • torba materiałowa
  • notes
  • szczoteczka do zębów 
  • zestaw czyszczący do butów.

Czwórkowe gadżety fot. Czwórka/Adam Świetlicki Czwórkowe gadżety fot. Czwórka/Adam Świetlicki

Zabawa jest bardzo łatwa, ale trzeba nieco ruszyć głową, co może być rozgrzewką przed wykładami i ćwiczeniami na uczelniach. 

  • W poniedziałek (02.10) w audycji "Reset" (17.00-20.00) zadaniem było wymyślenie aplikacji dla studentów, która ułatwiłaby studenckie życie. 
  • We wtorek (03.10) w "Stacji Kultura" (10.00-13.00) oczywiście było kulturalnie - czekaliśmy na propozycje ulubionego cytatu, powiedzenia, frazy z serialu, książki czy filmu, które umieścilibyście na koszulce, w której z przyjemnością przeszlibyście się uczelnianymi korytarzami.  
  • Środa (04.10) to czas na "Pierwsze słyszę" (07.00-10.00) i zabawę SMS-ową. Zapytaliśmy Was: Jaki przedmiot powinien się jeszcze pojawić na studiach, by później był przydatny w codziennym życiu?
  • W czwartek (05.10)"Wieczorze z Czwórką" (20.00-21.30) czekaliśmy na pomysłowe składniki studenckiego menu do przyrządzenia w akademiku, na stancji czy w mieszkaniu.
  • W piątek (06.10) z zabawą i naszymi gadżetami będziemy czekać na was w "Czwórce do piątej" (14.00-17.00) - mamy nadzieję na mnóstwo SMS-ów z propozycjami najbardziej przydatnych, niekoniecznie realistycznych, studenckich gadżetów, zwłaszcza na pierwszym roku studiów.

Czwórkowe gadżety na Facebooku

Nie zapomnijcie też zaglądać na nasze media społecznościowe. Na naszym Facebooku też czeka na Was gadżetowe szaleństwo - tam rozdajemy pięć zestawów Czwórkowych gadżetów.  

2 października (poniedziałek) o 10.00 opublikowaliśmy na naszym Facebooku zdjęcie z gadżetami Czwórki. Aby wziąć udział w zabawie, musicie dokończyć zdanie "Swoje studia najbardziej lubię za…". 

Na komentarze będziemy czekać aż do piątku do 16.00. Wtedy zamykamy zgłoszenia do zabawy. Spośród komentujących wybierzemy pięciu autorów najbardziej kreatywnych, zabawnych lub nieoczywistych komentarzy i prześlemy im zestawy gadżetów.

Czwórka/pj/aw