X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Fizjoterapia i masaż leczniczy dla sportowców

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2017 12:24
Codzienne treningi powodują, że nasze ciało się spina, szybko staje się "drewniane". - Jeśli nie odwiedzamy naszego fizjoterapeuty regularnie, bardzo szybko stajemy się takimi "skalniakami". Samo rozciąganie po intensywnych treningach nie wystarczy - mówiła Anna Mąka, fizoterapeutka.
Audio
  • Kiedy warto udać się do fizjoterapeuty? Jak przebiega masaż leczniczy? (4. bieg/Czwórka)
Piotr Galus i Anna Mąka
Piotr Galus i Anna MąkaFoto: Czwórka

dziurska galus 1200.jpg
Bikini fitness. Kulturystyka w kobiecym wydaniu

Jak tłumaczyła, treningi powodują obciążenia tkanek, której efekty niweluje "mechaniczna praca masażysty". - Opracowujemy tkanki głębiej niż sportowiec jest w stanie to osiągnąć samymi ćwiczeniami. Takie "głębokie" masaże są bardziej bolesne niż masaże relaksacyjne, ale przynoszą korzyści dla zdrowia: powodują nie tylko regenerację, ale także silne przebudowanie uszkodzonej tkanki. Mięśnie stają się bardziej elastyczne i silniej ukrwione - podkreślała.

Masaż leczniczy, to jak podkreślała ekspertka, połączenie różnych technik fizjoterapeutycznych. Na czym polegają, jak przebiegają i kiedy należy się zdecydować na taką formę terapii? Zapraszamy do wysłuchania nagrania rozmowy ze studia Czwórki.

***

Tytuł audycji: 4 bieg

Prowadzi: Piotr Galus

Goście: Anna Mąka (fizoterapeutka)

Data emisji: 6.08.2017

Godzina emisji: 10.08

kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak