X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trening Bulls Workout. Tak ćwiczyliśmy w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2018 14:00
Bulls Workout Polska to nowa metoda treningowa prosto z Włoch. - To metoda, a nie cały system treningowy, więc można ją stosować, trenując różne dyscypliny sportowe.  
Audio
  • O metodzie treningowej Bulls Workout opowiada Patryk Zarzycki (4. bieg/Czwórka)
Piotr Galus i Patryk Zarzycki ćwiczyli w studiu Czwórki
Piotr Galus i Patryk Zarzycki ćwiczyli w studiu CzwórkiFoto: Magdalena Żelazowska/Czwórka

Każdy Bulls Workout rozpoczyna się rozgrzewką, która różni się nieco od "tradycyjnej" formy przygotowań do treningu właściwego. - To ćwiczenia izometryczne, czyli takie, w których zmuszone do pracy mięśnie nie zmieniają swojej długości. Mięsień pracuje, jest napięty, ale nie wykonuje ruchu w stawie, w związku z tym nie ma dużych przeciążeń i taka rozgrzewka jest bezpieczna - tłumaczył Patryk Zarzycki.

Ile powinna trwać rozgrzewka i jak ją przeprowadzić?  Jakie możliwości daje metoda Bulls Workout i dla kogo jest przeznaczona? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. 

Zapraszamy także do wysłuchania nagrania całej godziny audycji, w której także m.in. rozmowa z Tomkiem Rodakiem, który trenował wraz z ponad setką innych ochotników z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości >>>

To trening funkcjonalny, ale nie narzucamy konkretnych ćwiczeń, jak m.in. w crossficie, i sprzętu, który należy mieć. Bulls Workout można stosować zarówno trenując piłkę nożną jak i kulturystykę Patryk Zarzycki  

***

Tytuł audycji: 4 bieg

Prowadzi: Piotr Galus

Gość: Patryk Zarzycki (trener)

Data emisji: 11.11.2018

Godzina emisji: 10.13

kd/pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak