Trwa Rich Tour - youtuberzy opanowali Łódź

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2015 17:50
Youtuberzy wyruszyli w trasę po Polsce, znów z fanami spotykają się m.in. Izak, DJ Roko, Gimpson & Kolega Ignacy.
Audio
  • Mateusz Tomaszuk opowiada o powitaniach jakie youtuberom zgotowali łódzcy fani (Efekt: WOW/Rich Tour)
  • Janek Kruczkowski rozmawia z fanami youtuberów (Studenci w świat wzięci/Czwórka)
  • Janek Kruczkowski o atrakcjach Rich Tour'u w Łodzi (W to mi graj/Czwórka)
Na imprezach w ramach trasy Rich Tour pojawiają się najbardziej znani polscy youtuberzy. Tak było podczas pierwszego spotkania w Poznaniu
Na imprezach w ramach trasy Rich Tour pojawiają się najbardziej znani polscy youtuberzy. Tak było podczas pierwszego spotkania w PoznaniuFoto: screen video

Pełen skład Rich Tourowej ekipy to: Gimper, IsAmUxPompa, Izak, Mandzio, TheNitroZyniak i Rojo, a w trasie towarzyszą im ich przyjaciele i zaproszeni goście. Impreza odbywa się pod patronatem Czwórki. Pierwsza odsłona tej wyjątkowej imprezy odbyła się w Poznaniu. Dowiedzieliśmy się m.in., jak udał się "Overwatch hajsowników" i usłyszeliśmy historię hitu "Bombsite A" nagranego przez Mamiko z Gimperem i Izakiem. W poniedziałek szóstka youtuberów spotkała się w Szczecinie. Kolejnego dnia fani internetowych gwiazd spotkali się ze swoimi idolami w Sopocie. W programie znów był m.in. "Overwatch hajsowników" prowadzony na żywo przez Gimpera i detektyw Izak w akcji! Odbyły się też koncerty Cookie M oraz Gimpsona & Kolegi Ignacego, a także wręczenie Złotych Przycisków za przekroczenie miliona subskrypcji kanału. Youtuberzy odwiedzili jeszcze Bydgosz, Katowice, Kraków i Lublin, by wreszcie dotrzeć do Łodzi.

Rich Tour jest inicjatywą, która powstała w odpowiedzi na wielokrotnie zadawane pytania, dlaczego imprezy youtubowe odbywają się w bardzo niewielu miastach Polski. Organizatorzy wydarzenia postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom i specjalnie dla miłośników YouTube'a wyruszyć w trasę po całej Polsce, w trakcie której odwiedzają aż 10 miast. Na miejscu można spotkać swoich ulubionych youtuberów, zrobić sobie z nimi zdjęcie i zdobyć autograf, a przede wszystkim - świetnie się bawić.

Rozkład jazdy tegorocznej odsłony Rich Tour/grafika/Czwórka Rozkład jazdy tegorocznej odsłony Rich Tour/grafika/Czwórka

Na imprezach szykujemy dla swoich Słuchaczy mnóstwo atrakcji m.in. możliwość zgarnięcia Czwórkowych gadżetów. Dodatkowo podczas Rich Touru w Warszawie (17 grudnia) uczestnicy będą mieli okazję odwiedzić plenerowe studio Czwórki, gdzie oprócz audycji na żywo stacja przygotuje ciekawe konkursy i animacje.

***

Na łódzką odsłonę imprezy Rich Tour zapraszają Was Janek Kruczkowski i Mateusz Tomaszuk.

Relacje z tego wyjątkowego wydarzenia w audycjach "Efekt: WOW", "Studenci w świat wzięci", "W to mi graj", a także w "Nowinach radiowej Czwórki".

Podczas tej odsłony imprezy spotykamy m.in. DJ-a Roko, który opowie o tym, w jaki sposób znalazł się w składzie trasy Rich Tour.

Rozmawiamy także z Gimperem, znanym ze swojego kanału YT pod tytułem... "Gimper".

Widzimy się także z Izakiem, który na swoim kanale "Izak Lice" prezentuje m.in. gry wideo.

mat.pras./kd/pj/mg

Czytaj także

Letni Chamski Podryw szykuje "reality show"?

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2015 09:30
Hiphopowy duet Letni Chamski Podryw po nagraniu hitu "Pomiodorowa", czyli parodii piosenki Sarsy Markiewicz pt. "Naucz mnie” ruszył w trasę i teraz planują swoje przygody pokazać w serialu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Stand-Up Polska: na scenie musi być chemia

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2015 10:00
- Stand-up jest dla młodych. I nie tratuje publiczności jak idiotów – przekonują Wojtek Fiedorczuk i Antek Syrek-Dąbrowski, komicy ze Stan-Up Polska.
rozwiń zwiń