Trwa Rich Tour. Spotkania z youtuberami w Bydgoszczy!

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2015 17:00
Youtuberzy wyruszyli w trasę po Polsce. W środę spotykamy się z nimi w Bydgoszczy, a gościem specjalnym imprezy jest Rembol.
Audio
  • Rich Tour w Bydgoszczy. Podczas czwartej odsłony imprezy dużo się dzieje! (Nowiny Czwórki)
Rembol to gość pecjalny trasy Rich Tour w Bydgoszczy
Rembol to gość pecjalny trasy Rich Tour w BydgoszczyFoto: screen video

Dotychczas w ramach Rich Tour z fanami spotkali się Gimper, Isamu, Izak, Mandzio, Nitro i Rojo, a w trasie towarzyszą im zawsze ich przyjaciele i zaproszeni goście. Impreza odbywa się pod patronatem Czwórki, a pierwsza edycja miała miejsce w Poznaniu, gdzie dowiedzieliśmy się m.in., jak udał się "Overwatch hajsowników" i usłyszeliśmy historię hitu "Bombsite A" nagranego przez Mamiko z Gimperem i Izakiem. W poniedziałek szóstka youtuberów spotkała się w Szczecinie, a we wtorek w Sopocie. Tam także wieczorem nastąpiło wręczenie Złotych Przycisków za przekroczenie miliona subskrypcji kanału. Tym razem fani internetowych gwiazd spotykają się ze swoimi idolami w Bydgoszczy.

Rich Tour jest inicjatywą, która powstała w odpowiedzi na wielokrotnie zadawane pytania, dlaczego imprezy youtubowe odbywają się w bardzo niewielu miastach Polski. Organizatorzy wydarzenia postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom i specjalnie dla miłośników YouTube'a już wyruszyć w trasę po całej Polsce, w trakcie której odwiedzą aż 10 miast. Na miejscu będzie można m.in. spotkać swoich ulubionych youtuberów, zrobić sobie z nimi zdjęcie i zdobyć autograf, a przede wszystkim - świetnie się bawić.

Rozkład jazdy tegorocznej odsłony Rich Tour/grafika/Czwórka Rozkład jazdy tegorocznej odsłony Rich Tour/grafika/Czwórka

Na imprezach szykujemy dla swoich Słuchaczy mnóstwo atrakcji m.in. możliwość zgarnięcia Czwórkowych gadżetów. Podczas imprez w Krakowie (13 grudnia) i Warszawie (17 grudnia) uczestnicy będą mieli okazję odwiedzić plenerowe studio Czwórki, gdzie oprócz audycji na żywo stacja przygotuje ciekawe konkursy i animacje.

***

Na kolejną, bydgoską odsłonę Rich Tour zapraszają Was Justyna Tylczyńska Jędrek Ostrowski.

Gość specjalny tej odsłony Rich Tour, czyli Rembol to gamer, który swoimi pełnymi pozytywnego flow i poczucia humoru filmikami podbija internet.

Gościem imprezy jest także Gimper, znany ze swojego kanału YT pod tytułem "Gimper".

Podczas każdej odsłony Rich Tour widzimy się także z Izakiem, który na swoim kanale "Izak Lice" prezentuje m.in. gry wideo.

mat.pras./kd/pj

Czytaj także

Letni Chamski Podryw szykuje "reality show"?

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2015 09:30
Hiphopowy duet Letni Chamski Podryw po nagraniu hitu "Pomiodorowa", czyli parodii piosenki Sarsy Markiewicz pt. "Naucz mnie” ruszył w trasę i teraz planują swoje przygody pokazać w serialu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Stand-Up Polska: na scenie musi być chemia

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2015 10:00
- Stand-up jest dla młodych. I nie tratuje publiczności jak idiotów – przekonują Wojtek Fiedorczuk i Antek Syrek-Dąbrowski, komicy ze Stan-Up Polska.
rozwiń zwiń