X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Festiwal Lato z Radiem - Czwórka w Zakopanem!

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2019 16:49
To największa niebiletowana impreza muzyczna w Polsce. W Zakopanem podczas Festiwalu Lato z Radiem spotkać było można oczywiście także przedstawicieli Czwórki. Na miejscu była fotobudka, trick board, alkogogle i czwórkowe gadżety, a na naszej antenie - wyjątkowa plenerowa audycja.
Audio
  • Lato z Radiem 2019. Nadajemy z Zakopanego - cz. 1. (PlenAir/Czwórka)
Czwórka w Zakopanem. Na zdj. nasz dziennikarz Patryk Kuniszewicz
Czwórka w Zakopanem. Na zdj. nasz dziennikarz Patryk KuniszewiczFoto: Mateusz Kulik/Czwórka

W programie przegląd najważniejszych wydarzeń i letnich miejsc sezonu wakacyjnego - Kulturalny Plac Niepodległości, Kino Letnie, Skate Park w Parku Piłsudskiego czy ekstremalny Góralski Ślizg, a także relacje z konkursów i wspólnych zabaw przy stanowisku Czwórki. Zapraszaliśmy też na program "Festiwal Lato z Radiem", w którym transmisja koncertu Krzysztofa Zalewskiego. ZOBACZ WIĘCEJ >>>

Podczas Festiwalu Lato z Radiem spotkaliśmy się m.in. z przedstawicielkami Urzędu Miasta, Anną Karpiel-Semberecką, Zofią Kiełpińską i Joanną Staszak, a także Adamem Zaleskim z Zakopiańskiego Centrum Kultury, którzy zachęcali do odwiedzenia tego miasta. Sprawdziliśmy też, jak połączyć kulturę filmową ze sztuką nowych mediów, a najmłodsi słuchacze Czwórki zdradzali, co według nich warto zobaczyć, będąc w Zakopanem. 

W programie spotkaliśmy się także z Pawłem Adamskim z Outdoor Cinema, organizatorem - jak mówi - najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego w Polsce, imprezy, która trwa przez 62 dni. Czy Zakopane, obok Sopotu, stało się w tym roku filmową stolicą Polski - o tym w nagraniu rozmowy w Czwórce. 

W sobotę, drugiego dnia Festiwalu Lata z Radiem czekaliśmy na Was już od godz. 15.00 przy oczku wodnym na Krupówkach. 

ZOBACZ TAKŻE Lato z Radiem 2019 - serwis specjalny >>>

***

lato z radiem 1200 kawka.jpg.jpg
Lato z Radiem Festiwal w Zakopanem - dzieje się w Czwórce

Tytuł audycji: PlenAir

Prowadzą: Mateusz Kulik i Patryk Kuniszewicz

Data emisji: 29.06.2019

Godzina emisji: 16.05


kd


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak