Czwórka na Święcie Fantastyki - już w ten weekend

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2021 10:30
Goście, koncerty, gry, filmy i rockowy pokaz - to wszystko w programie "Fantastycznego Jarmarku", który odbędzie się 19 i 20 czerwca w Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie pod patronatem Czwórki.
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: Tithi Luadthong/Shutterstock.com

Posłuchaj
gołkowski663.jpg
"Stalowe szczury". Michał Gołkowski powraca z powieścią "Otto"

- Warszawskie Targi Fantastyki odbędą się w tym roku w bardziej "oszczędnej" formule, zmuszeni byliśmy ograniczyć m. in. spotkania z gośćmi, co oczywiście wynika z pandemicznej sytuacji, w jakiej się znajdujemy - tłumaczył Konrad "Smok" Maryański w audycji "Pierwsze słyszę". - I tak jednak sporo będzie się działo. Odwiedzą nas m.in. pisarze Łukasz Rzadkowski, Michał Gołkowski czy Bartek Biedrzycki i Marcin Podlewski.

Warszawskie Targi Fantastyki - Jesień 2019 - relacja z wydarzenia / Targi Fantastyki 

Posłuchaj
cosplay fandom gwiezdne wojny 1200.jpg
Fotografia cosplayowa - w świat ulubionych bohaterów

Czwórka podczas spotkania fanów mangi, anime i hard science fiction w sobotę i niedzielę (19-20 czerwca) w godz. 11.00 – 12.00 zrealizuje dwie, prawdziwie "fantastyczne" audycje. Prowadzić je będą: w sobotę Ania Hardej, a w niedzielę: Kamil Jasieński. W programie rozmowy z pisarzami, którzy odwiedzą Jarmark oraz z uczestnikami wydarzenia. Przez dwa dni w Domu Braci Jabłkowskich przy ul. Brackiej 25 czekać będzie czwórkowa "Instastrefa", czyli miejsce, gdzie każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie w wyjątkowej scenerii. Ponadto Czwórka przygotowała konkursy, w których do zdobycia będą czwórkowe gadżety.

Zobacz także:

Posłuchaj
Książka fantasy 1200.jpg
Najmłodszy pisarz fantasy w Polsce. Mateusz Cetnarski wydaje swoją debiutancką książkę

"Fantastyczny Jarmark" odbędzie się w sobotę 19 czerwca w godzinach 10:00-20:00 i niedzielę 20 czerwca 10:00-18:00. Na miejscu obecni będą fantastyczni goście, różnorodne atrakcje oraz ponad setka wystawców, których pasją są książki, gry, gadżety, biżuteria, rękodzieło, świece i kosmetyki. Wszystko oczywiście związane z fantastyką.

Czwórka objęła wydarzenie patronatem medialnym. Zapraszamy już w ten weekend.

mat. prasowe/kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka fantastyka