Hity i trendy lat 90. Co o nich dziś sądzimy?

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2016 19:10
Ich Troje, Tokio Hotel, Shakira, New Kids On The Block i Britney Spears - to gwiazdy końca ubiegłego stulecia. Czy dziś odcinamy się od naszych ówczesnych muzycznych fascynacji, czy może wciąż szalejemy na ich punkcie?
Audio
  • Gwiazdy muzyki pop, subkultury lat 90. - czym żyła Polska i świat. A także... co myślimy o tym dzisiaj? (Piątek, piąteczek, piątunio/Czwórka)
Jedną z giwazd ubiegłego stulecia, wspomnianą w audycji Filipa Chajzera była Britney Spears. Na zdjęciu w teledysku do utworu Criminal
Jedną z giwazd ubiegłego stulecia, wspomnianą w audycji Filipa Chajzera była Britney Spears. Na zdjęciu w teledysku do utworu "Criminal"Foto: screen Youtube

W programie Filipa Chajzera "Piątek, piąteczek, piątunio" rozmawialiśmy o powracających muzycznych trendach i o tym, jakich fryzur, strojów, czy miłości do których utworów i wykonawców zdarza nam się dziś… wstydzić.

Słuchacze Czwórki opowiadali w o swoich muzycznych miłościach o tym, co szalonego zrobili, by być bliżej swoich idoli i o tym, co sądzą o nich dzisiaj. Sprawdzaliśmy także, czy to prawda, że pierwsza muzyczna miłość nigdy nie wygasa?

W programie Filip Chajzer zdradził także, do której subkultury należał jako nastolatek i jak wówczas wyglądał. Nie zabrakło także oczywiście hitów i beatów, dzięki którym przenieśliśmy się w magiczne lata 90. I od których wciąż czasem łezka się w oku kręci.

***

Tytuł audycji: Piątek, piąteczek, piątunio

Prowadzący: Filip Chajzer

Reporterzy: Małgorzata Smaczyńska, Jędrzej Ostrowski

Data emisji: 22.01.2015

Godzina emisji: 16.00

kd

Czytaj także

Stand-Up Polska: na scenie musi być chemia

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2015 10:00
- Stand-up jest dla młodych. I nie tratuje publiczności jak idiotów – przekonują Wojtek Fiedorczuk i Antek Syrek-Dąbrowski, komicy ze Stan-Up Polska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trwa Rich Tour. Spotkania z youtuberami w Bydgoszczy!

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2015 17:00
Youtuberzy wyruszyli w trasę po Polsce. W środę spotykamy się z nimi w Bydgoszczy, a gościem specjalnym imprezy jest Rembol.
rozwiń zwiń