Żywy Gig. Kolejni muzycy połączyli swe siły!

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2016 12:00
"Żywy Gig" to Czwórkowy pomysł na promocję młodych artystów. Na styku muzycznych światów i w zderzeniu osobowości rodzą się świetne numery!
Kto po Dawidzie Podsiadło i Karolinie Czarneckiej stanie przed Czwórkowym mikrofonem w ramach projektu Żywy Gig? Wszystko stanie się jasne w czwartek 4 lutego, po godz. 13.00
Kto po Dawidzie Podsiadło i Karolinie Czarneckiej stanie przed Czwórkowym mikrofonem w ramach projektu "Żywy Gig"? Wszystko stanie się jasne w czwartek 4 lutego, po godz. 13.00Foto: Pixabay/user1669/dom. publiczna

Wszystko zaczęło się od Dawida Podsiadło, który razem z duetem Flirtini rządził w eterze utworem "Diagram". W piosence wrażliwość i ciepły głos Dawida spotykają się z kreatywnymi, elektronicznymi rozwiązaniami stosowanymi przez Flirtini. Jak wygląda klip do tego utworu? Zobaczcie!

Potem Karolina Czarnecka spotkała się w studiu koncertowym Czwórki z producentem podkładów dla najlepszych raperów SoDrumatic. Tak powstała intrugująca w warstwie muzycznej, słownej i obrazowej opowieść "Za siedmioma blokami". Natomiast w utworze "Święty spokój" siły połączyli Natalia Zamilska i Quebonafide.

Zobacz klip:

Teraz pora na kolejny duet. Oni są utalentowanymi producentami muzyki elektronicznej, on ma świetny głos i rockową duszę. Co razem wymyślili? Przekonacie się w czwartek - w trakcie premiery kolejnej odsłony "Żywego Gigu".

***

Na "Muzyczny Lunch" zapraszamy w czwartek (4.02) w godz. 13.00-14.00.

kul

Czytaj także

Lilly Hates Roses zagrali na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2015 10:00
W ramach cyklu "Żywcem wzięci" w studiu Czwórki wystąpił zespół Lilly Hates Roses. Posłuchać można było m.in. utworów z nowej płyty "Mokotów".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jeremi Sikorski zagrał koncert w Czwórce na żywo!

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2015 10:50
Jeremi Sikorski wystąpił na Czwórkowej scenie podczas audycji "Dancing". Wokalista zaśpiewał w ramach cyklu "Żywcem wzięci".
rozwiń zwiń