Jeremi Sikorski zagrał koncert w Czwórce na żywo!

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2015 10:50
Jeremi Sikorski wystąpił na Czwórkowej scenie podczas audycji "Dancing". Wokalista zaśpiewał w ramach cyklu "Żywcem wzięci".
Audio
  • Bracia Sikorscy grają koncert akustyczny na żywo (Dancing/Czwórka)
Jeremi Sikorski wraz z bratem wykonał w Czwórce akustycznie swoje największe hity
Jeremi Sikorski wraz z bratem wykonał w Czwórce akustycznie swoje największe hityFoto: Czwórka

Zobacz także
sikorski migała infulecki 1200.jpg
Jeremi Sikorski: wierzę w przyjaźń damsko-męską

Jeremi Sikorski to 16-letni piosenkarz, muzyk, tancerz i aktor. Mając półtora roku, zobaczył w telewizji koncert Whitney Houston w Sopocie i… nauczył się go na pamięć. Od 2006 roku uczeń szkoły muzycznej w klasie skrzypiec, potem altówki i fortepianu. Jego drugą pasją jest musical. Od 2006 roku występował w Teatrze Muzycznym Roma w spektaklach "Akademia Pana Kleksa" i "Alladyn". W 2013 r. założył swój kanał na YouTube, gdzie z młodszym bratem Arturem wykonywał swoje pierwsze covery. Bracia szybko rozpoczęli działalność koncertową.

W 2014 roku Jeremi został zauważony przez Wydawnictwo "MyMusic", a niebawem ukazał się jego pierwszy singiel "Bez niej nie byłoby nas". Rok 2015 przyniósł dwie premiery: drugi singiel pt. "Chodź" i autorską płytę "Otwórz się na świat". W czerwcu 2015 roku Jeremi wystąpił w telewizyjnym koncercie SuperDebiuty na Festiwalu w Opolu. Niewątpliwymi atutami młodego artysty są słuch muzyczny i połączenie śpiewu na żywo z tańcem - nieodłącznie pojawiającym się w każdym teledysku.

***

Jeremie Sikorski zaśpiewał na antenie Radiowej Czwórki w piątek w audycji "Dancing". Program poprowadził Mariusz Infulecki.

Koncert został wyemitowany w ramach muzycznego projektu Czwórki "Żywcem wzięci" realizowanego we współpracy z Narodowym Instytutem Audiowizualnym.

Audycja "Dancing" to piątkowa impreza z najlepszymi dyskdżokejami. Wszyscy spragnieni imprezowych numerów słuchacze poczują się usatysfakcjonowani. Powód? Wspólnie z prowadzącymi ułożą listę przebojów!

mat.pras./kd/mg

Czytaj także

Future Folk: muzyka ma przełamywać bariery

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2015 12:20
Młodzi ludzie nie lubią góralszczyzny. Chcemy, żeby w naszym wydaniu była ona bardziej strawna - deklarują członkowie grupy Future Folk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Domówka". Zrobimy Ci imprezę życia!

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2015 14:13
Mariusz Infulecki i Michał Migała w Twoim domu?? To możliwe! Weź udział w konkursie i przeżyj najlepszą domówkę świata.
rozwiń zwiń