X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

GrubSon: jak dotąd takie oferty traktowałem z obrzydzeniem

- Wiele osób zwracało się do mnie z propozycją napisania biografii, ale w ogóle nie byłem tym zainteresowany. W pewnym momencie pomyślałem jednak, że skoro w tekstach przekazuję pewne wartości i poruszam różne tematy, to w książce będę mógł to pogłębić - tłumaczy GrubSon.
Od lewej: Numer Raz, GrubSon i Przemek Corso
Od lewej: Numer Raz, GrubSon i Przemek CorsoFoto: Czwórka/Martyna Ogonek
O Audycji
Tytuł GrubSon: jak dotąd takie oferty traktowałem z obrzydzeniem 
Prowadzący Michał Numer Raz Witak
Opis

Tak powstała biografia "GrubSon. Na szczycie", którą razem z raperem napisał Przemek Corso. - Z Tomkiem znamy się dobrych kilka lat, ale koncepcja na napisanie tej książki zrodziła się kompletnie przypadkowo, gdzieś przy kawie - wspomina. - Obaj wiedzieliśmy, że biografia trzydziestoparolatka to absurdalny pomysł, który jest próbą spieniężenia pewnego wizerunku. Ale kiedy zrobiliśmy sobie plan i przyjęliśmy pewne założenia, doszliśmy do wniosku, że to ma sens - przyznaje dziennikarz.

Ile kosztują spełnione marzenia? Czy wszystko jest na sprzedaż? Jak ważna jest odpowiedzialność za słowa? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Muzyczny Lunch

Goście: Tomasz 'GrubSon' Iwanca (wokalista, raper i producent muzyczny), Przemek Corso (felietonista, pisarz, dziennikarz)

Data emisji: 23.11.2018

Godzina emisji: 13.16

kul

Playlista
Tagi
Playlista