Undadasea: nie próbujemy się wstrzelić na siłę

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2018 10:00
- Nasza muzyka to 100 proc. hip-hopu i 100 proc. elektroniki. Robimy, co chcemy, od społeczeństwa inni. Jesteśmy wypadkową imprezki i fajnie spędzonego czasu - mówią członkowie Undadasea.
Audio
  • Undadasea - sztorm-skład z Pomorza rusza na Up To Date (Prywatka/Czwórka)
Undadasea na żywo w Czwórce
Undadasea na żywo w CzwórceFoto: Czwórka/Ula Kaczyńska

Czytaj także
syny 1200.jpg
Syny: ostatnio w naszym życiu nie ma środka

Jak podkreślają muzycy, Undadasea to fala swobodnych energii oddziałujących na siebie wzajemnie, na którą składają się muzyka, morze, Gdynia i ekipa. Po występach m.in. na festiwalu Open'er zespół pojawi się na Czwartej Scenie Czwórki, na festiwalu Up To Date w Białymstoku [SZCZEGÓŁY]. - Zorganizowaliśmy wspólny przejazd na Up To Date. Mamy autokar, ruszamy w piątek z Gdyni i czekamy na chętnych - apelują goście Czwórki. - Oferujemy "one way ticket" i kawałek pizzy - dodają.

W jakich okolicznościach powstał skład i dlaczego początki Undadasea wiążą się z miłością? Co planują na Up To Date? Jak brzmi ich premierowy numer "Wakacje w kurorcie"? O tym w nagraniu audycji.

Czytaj także
wczasy 1200.jpg
Wczasy: nasze piosenki pachną piwnicą i rozgrzanym dachem

***

Tytuł audycji: Prywatka

Prowadzi: Ula Kaczyńska

Goście: zespół Undadasea

Data emisji: 1.09.2018

Godzina emisji: 21.10

kul

Czytaj także

Holak: lubię pisać dla dziewcząt

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2017 15:00
- Staram się pisać o sobie. I nawet, gdy piszę dla kogoś, a bardzo lubię tworzyć teksty dla dziewczyn, to też skupiam się na swoich odczuciach. Wydaje mi się, że tym sposobem lepiej mi się komunikuje ze światem - opowiada Holak, który na Up To Date Festivalu w Białymstoku wystąpi na Czwartej Scenie Czwórki. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Rosalie.: kiedy wchodzę na scenę mam swój mrok

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2017 20:04
- Miałam w głowie to, że chcę robić muzykę, ale nie szła za tym żadna marketingowa strategia. Wiedziałam, że chcę grać koncerty. Ale też bardzo się ich bałam, bo nie lubiłam występować na scenie - wspomina Rosalie. - artystka, która na festiwalu w Białymstoku zagra na Czwartej Scenie Czwórki.   
rozwiń zwiń