X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Białystok

Białystok - dwie daty odzyskania niepodległości

Białystok w szczególny sposób świętuje 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczestnicy audycji "Słowem Niepodległa” przypomnieli, że miasto dwukrotnie pamięta o wydarzeniach sprzed stu lat. Gośćmi Polskiego Radia 24 byli: Jolanta Szczygieł-Rogowska, historyk, dyrektor Galerii im. Śleńdzińskich, Edyta Mozyrska z Departamentu Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Białystok, Robert Sadowski, dyrektor Muzeum Wojska w Białymstoku i prof. Adam Czesław Dobroński, historyk.
Zobacz więcej na temat:  Białystok Białostockie odzyskanie niepodległości

Debata dnia. "Taśmy nie zaszkodzą premierowi"

- Na taśmach nie było nic szokującego, czego nie słyszeliśmy już wcześniej – mówił w "Debacie dnia” w Polskim Radiu 24 Jakub Pacan z Tygodnika "Solidarność”. W dyskusji uczestniczył również publicysta Jarosław Włodarczyk. W audycji dyskutowano też o konwencji wyborczej Prawa i Sprawiedliwości w Białymstoku.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Białystok Prawo i Sprawiedliwość wybory samorządowe 2018 Mateusz Morawiecki afera taśmowa