Małaszyński o "The Sun Also Rises For Unicorns": to nasz "Czarny album"

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2015 14:10
Właśnie ukazał się album "The Sun Also Rises For Unicorns", kolejny po "118", krążek grupy Cochise, dowodzonej przez Pawła Małaszyńskiego.
Audio
  • Paweł Małaszyński opowiada o płycie "The Sun Also Rises For Unicorns" grupy Cochise (Rock Block/Czwórka)
Grupa Cochise, czyli Czezary Mielko, Paweł Małaszyński i Wojciech Napora
Grupa Cochise, czyli Czezary Mielko, Paweł Małaszyński i Wojciech NaporaFoto: PAP/Stach Leszczyński

Zobacz także
cochise 1200.jpg
Cochise z Pawłem Małaszyńskim - zobacz koncert!

Album powstawał w trudnym dla Małaszyńskiego okresie. - Trochę się wtedy pogubiłem i zdałem sobie sprawę, że otaczam się ludźmi, którym już nie ufam - wspominał aktor i wokalista w rozmowie z Bartkiem Koziczyńskim. - Zacząłem się zastanawiać nad przemijaniem i przyszłością moją i mojej rodziny. Byłem pełen pytań i niewiadomych, dlatego płyta pełna jest nostalgii.

Małaszyński opowiadał także o historii oprawy graficznej płyty i tłumaczył, do których utworów w pierwszej kolejności nakręcone zostaną klipy. Zdradził też, w jakich produkcjach telewizyjnych będziemy mogli go niebawem oglądać i... jak długo czekał na dzień, w którym spełni się scenariusz filmu "Powrót do przyszłości". W audycji mogliście również posłuchać niektórych utworów z "The Sun Also Rises For Unicorns".

***

Tytuł audycji: Rock Block

Prowadzi: Bartek Koziczyński

Gość: Paweł małaszyński (aktor, wokalista)

Data emisji: 21.10.2015

Godzina emisji: 22.00

kd/kul

Czytaj także

Lion Shepherd: marzy nam się mainstream

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2015 14:20
Kamil Haidar wcześniej występował w zespole Maqama. - Zależało mi, żeby w muzyce nie skupiać się tylko i wyłącznie na rockowym brzmieniu. Dlatego postanowiłem założyć całkiem nowy zespół Lion Shepherd.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Prawdziwa twarz Kazika. Miś czy wojownik?

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2015 17:15
Autobiografia Kazika Staszewskiego pt. "Idę tam gdzie idę" to książka, która mówi o karierze artysty, kulisach powstania i działalności Kultu, ale przede wszystkim - o jego pozazawodowym życiu i podejściu do świata.
rozwiń zwiń