Neil Perch o nowej płycie Zion Train

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2020 07:50
Założyciel Zion Train Neil Perch opowie o "Illuminate" oraz o tym jak od lat udaje mu się być wiernym swojej zasadzie niezależności w muzyce. 
Zion Train w Czwórce
Zion Train w CzwórceFoto: Adrian Zając/Czwórka

Zion Train to pionierzy gatunku future dub i pierwszy zespół, który przywiózł te brzmienia do Polski. W pełni zasługują na miano największych gwiazd reggae i współczesnej klubowej muzyki elektronicznej.

1 maja ukazał się nowy album grupy. "Illuminate" robi wrażenie ilością wokalnych gości. Wśród nich m.in. nowa brytyjska wokalistka Cara, Michela Grena, Prince Jamo czy Rider Shafique. Pojawia się tu również legendarny włoski basista i producent Paolo Baldini. To pierwszy album Zion Train od 5 lat.

***

Na "Strefę Dread" w poniedziałek (11.05), o godz. 22.00 zaprasza Maken.

kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka reggae
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ras Luta: do "Lepszych dni" prowadziła wyboista droga

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2020 15:20
- Droga do tego krążka była długa i ciężka, ale dotarłem do celu - mówi Ras Luta. Nowa płyta artysty "Lepsze dni" ukazała się 21 lutego 2010 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Madmajk z singlem "Pośpiech". "Czasem trzeba zwolnić tempo"

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2020 22:02
To była pierwsza od 13 lat "Strefa Dread" stworzona przez Makena w domu. Ale działo się bardzo wiele. W audycji zaprosiliśmy m.in. na rozmowę z Madmajkiem, artystą mieszkającym dziś w Nottingham i premierę jego singla "Pośpiech".
rozwiń zwiń