Jan Adamski: po sześćdziesiątce zacząłem pisać o modzie

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2016 15:20
Z wykształcenia jest inżynierem, z zamiłowania modowym blogerem. Czy 63-letni Jan Adamski będzie konkurencją dla Maffashion i Jessiki Mercedes?
Audio
  • 63-letni Jan Adamski opowiada o modzie, polskiej blogosferze i miłości do płyt winylowych (Tędy po trendy/Czwórka)
Jan Adamski pisze bloga od półtora roku, ale jak sam zaznacza - nie zajmuje się tylko i wyłącznie modą. Choć ta oczywiście dominuje
Jan Adamski pisze bloga od półtora roku, ale jak sam zaznacza - nie zajmuje się tylko i wyłącznie modą. Choć ta oczywiście dominujeFoto: Pixabay/miradeshazer/dom. publiczna

Gość Czwórki zaczął pisać bloga za namową syna. - On zawsze miał dobre zdanie o tym, jak się ubieram, jak wyglądam. I ciągle powtarzał mi, że powinienem dzielić się tym z innymi. Ale gdyby ktoś powiedział trzy lata temu, że będę mieć konto na profilu społecznościowym i będę wrzucać swoje zdjęcia do sieci, nigdy bym nie uwierzył - przyznaje bloger.

Jan Adamski podaje też własną definicję elegancji, opowiada o Targach Mody męskiej we Florencji i zdradza, jak wygląda polska blogosfera modowa od kuchni.

***

Tytuł audycji: "Tędy po trendy"

Prowadzi: Mateusz Kulik

Gość: Jan Adamski (bloger modowy, "Jan Adamski.eu")

Data emisji: 4.09.2016

Godzina emisji: 10.10

kul/jsz

Czytaj także

Modowe grzechy Polaków? Jest ich coraz mniej

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2015 15:30
- Biorąc pod uwagę mocno okrojony budżet młodzi Polacy ubierają się bardzo dobrze. Mają gust, wyczucie stylu i nie odstają od reszty świata - przekonuje dziennikarz Marcin Cejrowski.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Męskie stylizacje. Róż jest dla panów

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2016 16:17
- Okazuje się, że mężczyźni chcą i potrzebują porad modowych - mówi bloger Łukasz Podliński. - Wskazówki ze świata mody okazują się dla nich bardzo przydatne - wyjaśnia.
rozwiń zwiń