Afromental. O chemii w muzyce i na ekranie

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2015 12:10
Najnowszy singiel zespołu "Differences" trafił do filmu "Chemia". W jaki sposób muzyka filmowa odmieniła świadomość członków Afromental?
Afromental to jeden z najbardziej ekspresyjnych polskich zespołów ostatnich lat, zawsze dający odbiorcom mnóstwo pozytywnej energii. W ubiegłym roku świętowali 10-lecie istnienia i uczcili to wydaniem płyty
Afromental to jeden z najbardziej ekspresyjnych polskich zespołów ostatnich lat, zawsze dający odbiorcom mnóstwo pozytywnej energii. W ubiegłym roku świętowali 10-lecie istnienia i uczcili to wydaniem płytyFoto: Ola Górska

Grupa Afromental, czyli m.in. Wojtek "Łozo" Łozowski  i Tomasz "Torresiwo" Torres, to silna marka, znana na polskim rynku muzycznym od 10 lat. Artyści mają na swoim koncie cztery pełne krążki (w tym świetnie przyjęty przez fanów "Mental House", który ukazał się w listopadzie 2014), single i mnóstwo prestiżowych nagród, m.in. Fryderyki.

Z muzykami porozmawiamy o filmie "Chemia", planach na przyszłość i świątecznej niespodziance dla fanów zespołu Afromental.

***

Na "Wszystko gra" zapraszamy we wtorek (24.11) w godz. 9.00-10.00. Audycję prowadzi Ula Kaczyńska.

kul/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Iza Lach i jej "Wieczna mgła". Premiera w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2015 20:04
rozwiń zwiń

Czytaj także

The Cookies są muzykami - to ich określa

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2015 09:00
Czterech panów i jedna pani wspólnie grają muzykę - tak najlepiej można określić zespół The Cookies, który wymyka się klasyfikacji.
rozwiń zwiń