Czesław Mozil: odpoczywam w trasie koncertowej

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2016 13:30
- Kolorowa prasa pisze o zabawowym trybie mojego życia. A tak naprawdę jestem pracoholikiem, który najbardziej odpoczywa w trasach koncertowych - śmieje się Czesław Mozil.
Audio
  • O zagubionym akordeonie, uwodzeniu kobiet i szacunku dla weselnych kapel opowiada Czesław Mozil (Wszystko gra/Czwórka)
Szkoła uwodzenia Czesława M. nie jest filmem biograficznym, ale podobno będziemy mogli poznać w nim nowe oblicze znanego muzyka
"Szkoła uwodzenia Czesława M." nie jest filmem biograficznym, ale podobno będziemy mogli poznać w nim nowe oblicze znanego muzykaFoto: Czwórka

Wkrótce artysta wyruszy w kolejną trasę, na której zaprezentuje m.in. utwory ze ścieżki dźwiękowej do filmu "Szkoła uwodzenia Czesława M.". - Przyznaję się, będę śpiewał covery! Mój bohater cierpi na niemoc twórczą, więc posiłkuje się utworami z repertuaru innych artystów. Dla mnie to okazja, żeby zaśpiewać kawałek zespołu Poparzeni Kawą Trzy, wielki przebój Izy Trojanowskiej oraz piosenkę Ireny Jarockiej "Motylem jestem" - opowiada gość Czwórki.

Na płycie, która ukaże się 14 października znajdzie się jednak jeden numer, którego Czesław Mozil nie chciałby usłyszeć w radiu. Nam zdradza dlaczego i opowiada o szczegółach samego filmu, w którym debiutuje od razu w roli głównej.

***

Tytuł audycji: "Wszystko gra"

Prowadząca: Ula Kaczyńska

Gość: Czesław Mozil

Data emisji: 5.10.2016

kul/jsz

Czytaj także

Paula i Karol w środku tworzenia

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2016 09:10
- Nie ma się co denerwować - płyta będzie, będzie w przyszłym roku - mówi Karol Strzemieczny z duetu Paula i Karol. - Mamy 15-20 pomysłów na piosenki. Niektóre są skończone, niektóre nie. Jesteśmy w samym środku tworzenia - dodaje.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Natalia Moskal: nie chcę być produktem

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2016 09:11
Choć Natalia Moskal swój związek z muzyką zaczęła dość wcześnie, to dopiero teraz zdecydowała się pokazać światu swoje utwory. W sieci piszą o niej: młoda, zdolna, utalentowana. Nadzieja polskiej muzyki.
rozwiń zwiń