Dawid Podsiadło - rockowa dusza Curly Heads

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2014 12:00
Dawid Podsiadło, wokalista, rockman, a od niedawna także dziennikarz Czwórki, opowiedział o swojej karierze z grupą Curly Heads. - Zdecydowanie dużo się dzieje - mówił.
Audio
  • Rozmowa z Dawidem Podsiadło o jego dziennikarskim debiucie w Czwórce, muzyce Curly Heads i planach zawodowych (Czwórka/Audycja nr 1)
Dawid Podsiadło przyznał w Czwórce, że jest melancholikiem i typem romantyka
Dawid Podsiadło przyznał w Czwórce, że jest melancholikiem i typem romantykaFoto: Bartosz Bajerski/PR

Jego debiutancka solowa płyta "Comfort and Happiness" okryła się podwójną platyną. Wokalista, który ujął Polaków utworami przesiąkniętymi nostalgią, ma także drugie, rockowe oblicze. Wraz z zespołem Curly Heads nagrał płytę "Ruby Dress Skinny Dog" i ruszył w promocyjną trasę. Dziś przyznaje, że tłumy na koncertach to dowód, że z muzyki rockowej, alternatywnej, można żyć.

Podsiadło, który niedawno debiutował na antenie Czwórki jako dziennikarz, cieszy się z tej współpracy. - Mam wciąż dużo muzyki, którą chcę prezentować w audycji "Podsiadówka", donikąd nie muszę się spieszyć, jest dobrze - mówił. Zdradził też, jak - i czy w ogóle - na telefony fanek do studia reaguje jego dziewczyna.

***

Tytuł audycji: Audycja nr 1

Prowadzili: Mariusz Infulecki , Michał Migała

Gość: Dawid Podsiadło, muzyk, wokalista

Data emisji: 8.12.2014

Godzina emisji: 6.00

(kd/mc)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Maciej Maleńczuk: "Tęczowa swasta" to przejaw mojego dystansu

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2014 13:00
Ukazała się nowa płyta Macieja Maleńczuka "Tęczowa swasta". - Sens takiego perforemance'u polega na tym, że on tak naprawdę nie ma sensu - mówił artysta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

DJ Adamus: eklektyzm to moja strategia na przetrwanie

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2014 10:00
- Zawsze romansowałem z popkulturą - przyznaje DJ Adamus. - Nie wstydzę się tego, że pozostaję na pograniczu komercji i undergroundu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dawid Podsiadło nowym dziennikarzem Czwórki!

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2014 12:00
Dawid Podsiadło rozpoczął właśnie współpracę z Radiową Czwórką. Wokalista poprowadzi autorską audycję pt. "Podsiadówka" w każdą sobotę od godz. 12.00 do 14.00.
rozwiń zwiń