Honorata Skarbek: wcale nie lubię szokować

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2015 09:23
Pracuje od 14. roku życia. - Mam ciężki i silny charakter, ale dzięki niemu do wszystkiego w życiu doszłam sama - mówi wokalistka i blogerka Honorata Skarbek.
Audio
  • Honorata Skarbek opowiada o życiowej motywacji, roli pieniądza w życiu, wygranej walce z białaczką i planach zawodowych (Czwórka/Audycja nr 1)
Choć Honorata Skarbek sama o sobie mówi dziecko internetu, to, co czyta o sobie w sieci nie robi na niej wrażenia
Choć Honorata Skarbek sama o sobie mówi "dziecko internetu", to, co czyta o sobie w sieci nie robi na niej wrażeniaFoto: PAP/Stach Leszczyński

Przyznaje, że - jeśli szokuje - to nie celowo. - Nie robię niczego z premedytacją. Ale mam do siebie dużo dystansu i bawią mnie internetowe hejty na mój temat - mówiła wokalistka. Przyznała, że niechętnie ogląda na zdjęciach swój... uśmiech.

Prywatnie Honorata Skarbek buduje dom, czas lubi spędzać z przyjaciółkami i od lat jest fanką polskiego hip-hopu. - Klimaty bliskie mojemu sercu to m.in. Ten Typ Mes i Pezet - zdradziła.

Opowiedziała także o swoim "drugim życiu w sieci”, ciężkiej chorobie, która pchnęła ją do działania, a także zdradziła, dlaczego nie podobał jej się film "50 twarzy Greya".

***

Tytuł audycji: Audycja nr 1
Prowadzi: Mariusz Infulecki , Michał Migała
Gość: Honorata Skarbek (wokalistka, blogerka)
Data emisji: 9.03.2015
Godzina emisji: 8.05

kd/asz

Czytaj także

Roksana "Saszan" Pindor: z internetu na wielką scenę

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2015 15:00
Choć przebojem zdobyła polski internet, "Saszan" przyznała w Czwórce, że wciąż nie czuję się "królową" rodzimej sceny. I zdradziła, że przed nią stoją już kolejne muzyczne wyzwania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tomasz Niecik i jego "Kawalerzy"

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2015 07:30
Tomasz Niecik - gwiazda disco polo i autor hitu "Cztery osiemnastki" - wydaje nową płytę i udowadnia, że nie ma dla niego żadnych granic.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Natalia Szroeder - z Kaszub na światowe rynki muzyczne

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2015 08:57
Jej talent doceniła sama Maryla Rodowicz. - To piękna młoda dziewczyna o pięknym głosie - mówiła artystka o Natalii Szroeder.
rozwiń zwiń