DJ Adamus. Nadszedł czas na muzykę taneczną

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2016 14:29
Nowy singiel Adamusa "King Of My Castle" jest coverem wielkiego tanecznego hitu Wamdue Project. Usłyszymy w nim wokal Sabiny Jeszki. - Tym singlem powoli chcę zacząć pokazywać się na Zachodzie - zdradził muzyk.
Audio
  • DJ Adamus opowiada o swoich muzycznych i podróżniczych planach (Audycja nr 1/Czwórka)
DJ Adamus
DJ AdamusFoto: PAP/Marek Gorczyński

Muzyk wspominał w Czwórce swoją znajomość z Jeszką i tłumaczył, dlaczego to właśnie ją wybrał, by zaśpiewała w jego singlu. Opowiedział także, na jakim etapie muzycznego życia on sam się znajduje. - Jestem w komfortowej sytuacji, bo mam wiele utworów w "szufladzie" i mogę wydawać je po kolei. Teraz jednak czuję, że nadszedł w moim życiu czas na muzykę taneczną - przekonywał w Czwórce.

Prywatnie Adamus wrócił właśnie z urlopu w Ameryce Łacińskiej. Na motocyklu przejechał 6 tys. km. W Czwórce opowiedział, co zaskoczyło go podczas wyprawy i zdradził garść praktycznych porad dla wszystkich, którzy chcieliby powtórzyć jego wyczyn. Opowiedział także, które rejony świata planuje jeszcze odwiedzić.

***

Tytuł audycji: Audycja nr 1

Prowadzący: Mariusz Infulecki

Gość: DJ Adamus (Adam Jaworski - muzyk, aranżer i producent muzyczny)

Data emisji: 5.04.2016

Godzina emisji: 8.00

kd/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

DJ Adamus: eklektyzm to moja strategia na przetrwanie

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2014 10:00
- Zawsze romansowałem z popkulturą - przyznaje DJ Adamus. - Nie wstydzę się tego, że pozostaję na pograniczu komercji i undergroundu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nina Karpińska: 15-letnia wokalistka i kompozytorka

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2015 09:50
Jeszcze nie ukończyła gimnazjum, a na swoim koncie ma już dwa single i występ w talent show. Sama pisze muzykę i teksty, obecnie pracuje nad debiutancką płytą.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maciej Maleńczuk: im lepsze recenzje, tym gorsza sprzedaż płyt

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2016 13:40
- Dlatego wolałbym, żeby o mojej nowej płycie nie mówiono „dobry jazz”, bo wtedy znów będę miał pustą salę - mówi Maciej Maleńczuk. Najnowszy album artysty, "Jazz For Idiots", ukazał się 1 kwietnia.
rozwiń zwiń