X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pablopavo graficznie w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2016 11:50
Komiks "Dym" to graficzny wywiad z Pablopavo, a zarazem historia o dojrzewaniu i wiecznej niepewności.
O Pablopavo niektórzy mówią, że to poeta miasta.  Dla innych jest mistrzem w wyrażaniu emocji za pomocą słów
O Pablopavo niektórzy mówią, że to "poeta miasta". Dla innych jest mistrzem w wyrażaniu emocji za pomocą słówFoto: Czwórka/WAJ

Tuż po 8.00 w naszym studiu zagości Pablopavo, jeden z najciekawszych artystów rodzimej sceny muzycznej, bohater komisku "Dym". Marcin Podolec, rysownik i scenarzysta oraz scenarzysta Marcin "Flint" Węcławek wiedzieli, że muzyk nie zgodzi się na standardową biografię. "Dym" to wg. nich krok naprzód. Jego twórcy dają mówić nie tylko artyście, ale też jego utworom, wzbogaconym o ich graficzną interpretację. Portretując twórcę uchwycili o wiele więcej, choćby obraz barwnej, zmieniającej się w mgnieniu oka Warszawy lat 90., czy kawałek alternatywnej sceny muzycznej "od kuchni". W Czwórce zapytamy Pablopavo o jego spojrzenie na "Dym".

O 6.00 sprawdzimy jak wyglądałoby życie bez internetu, niektórzy z nas jeszcze pamiętają takie czasy, ale są też tacy, którzy nigdy nie mieli dostępu do sieci. Po 7.00 sprawdzimy czy niewyspany kierowca może być równie niebezpieczny jak kierowca po spożyciu alkoholu?

Jak zwykle w środy nie zabraknie też naszego stałego, jubileuszowego cyklu "Cztery dychy", w którym emitujemy materiały sprzed lat wykorzystując przepastne archiwum Polskiego Radia. Serwujemy  archiwalne materiały radiowej Czwórki, począwszy od 1979 roku.

***

Na "Audycję nr 1" zapraszamy w środę (18.05) w godz. 6.00-9.00. Program prowadzą Mariusz Infulecki i Ula Kaczyńska.

pj/mat.pras.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pablopavo: tęsknię za siłą emocji z przeszłości

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2015 12:40
- To naturalne, że człowiek nosi w sobie tęsknotę za dawnymi czasami, choćby one wcale nie były takie piękne. I z tej tęsknoty powstał "Wir" - mówi Pablopavo.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lesław i Administratorr: muzyka powinna być uniwersalna

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2016 12:00
Po sukcesie pierwszego poświęconego zakamarkom stolicy albumu "Piosenki o Warszawie" z 2013 roku, Lesław i Administratorr postanowili dopisać ciąg dalszy.
rozwiń zwiń