Miloopa w świecie metali ciężkich

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2016 16:30
- Albumem "Verke" świętujemy swoje 15-lecie. Jubileusz postanowiliśmy uczcić, nawiązując współpracę z pracownią repuserską - mówi Radek "Bond" Bednarz z zespołu Miloopa.
Audio
  • Novika przesłuchuje Miloopę (Leniwe - serwuje Novika/Czwórka)
Miloopa powstała w 2001 roku we Wrocławiu i od początku związana była z nurtem tamtejszej jazzowej sceny klubowej, łącząc rozmaite gatunki muzyczne
Miloopa powstała w 2001 roku we Wrocławiu i od początku związana była z nurtem tamtejszej jazzowej sceny klubowej, łącząc rozmaite gatunki muzyczneFoto: Bartosz Bajerski

Zobacz także
Miloopa 1200.jpg
Koncert Miloopy w Czwórce

Specjaliści od metaloplastyki zaprojektowali i wykonali opakowanie czwartego studyjnego krążka formacji z Wrocławia. - Zawsze przywiązywałem wagę nie tylko do brzmienia płyty, ale też do jej wyglądu. Jeden z pierwszych naszych singli "Come and Get Me" ukazał się w... konserwie - wspomina gość Czwórki i zdradza, jaką niespodziankę tym razem zespół przygotował dla fanów. Radek "Bond" Bednarz wyjaśnia też, dlaczego krążek nie jest dostępny w internecie i co należy zrobić, żeby go dostać. W audycji prezentujemy również premierowe utwory Miloopy.

***

Tytuł audycji: "Leniwe - serwuje Novika"

Prowadzi: Katarzyna "Novika" Nowicka

Gość: Radek "Bond" Bednarz (lider i basista zespołu Miloopa)

Data emisji: 8.05.2016

Godzina emisji: 14.00

kul/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Małe Miasta: nie interesują nas średnie cele

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2015 15:30
Jeden z najodważniejszych duetów w Polsce wydał nową płytę. - Tytułowy "Koń" to odpowiedź na młodzieżowe słowo "sztos" - tłumaczą Małe Miasta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rebeka o płycie "Davos": najważniejsze jest brzmienie

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2016 14:00
- Po pierwszej płycie "Hellada" rozszerzyliśmy instrumentarium - mówili wokalistka Iwona Skwarek i producent Bartosz Szczęsny w rozmowie z Noviką.
rozwiń zwiń