Polskie Radio
Section05
Novika

Snowfest Festival z radiową Trójką oraz Czwórką za nami!

Czwórka i Trójka po raz kolejny objęły patronat medialny nad największym zimowym festiwalem muzycznym w Polsce. SnowFest Festival w tym roku odbył się online, jednak obie anteny Polskiego Radia aktywnie uczestniczyły w jego przebiegu. 5 i 6 marca w mediach społecznościowych oraz audycjach Programu 3 i Czwórki słuchaliśmy m.in. koncertów m.in. Goorala, DJ Noz, Novika & Mr. Lex czy iRobot.
Zobacz więcej na temat:  Trójka SnowFest Novika grubson Piotr Baron szczyrk

SnowFest 2021 – do zobaczenia za rok!

Po raz 8. organizatorzy SnowFest Festival Powered by Tauron zaprosili wszystkich fanów muzyki hip-hop, drum’n’bass, house i electro, jak również zimowego freeride’u, na jedyny zimowy festiwal w Polsce. Mimo iż w tym roku festiwal odbył się on-line, bogaty program artystyczny pozostał bez zmian. Na wirtualnej scenie zagrali topowi polscy DJ-e i artyści m.in. Gooral, Novika & Mr. Lex czy Last Robots. Nie zabrakło również interesujących wywiadów z artystami i sportowcami oraz unikalnych materiałów archiwalnych ze wszystkich poprzednich edycji. Całość poprowadził Piotr Kędzierski.
Zobacz więcej na temat:  Trójka SnowFest szczyrk patronat Novika online

Novika o postrzeganiu świata muzycznego

- Coraz częściej dochodzę do wniosku, że z artystami lub muzykami najlepiej rozmawia się nie w momencie premiery ich najnowszej płyty bądź pieczołowicie przygotowywanej trasy koncertowej, tylko gdzieś "pomiędzy", czyli w takim czasie, kiedy rodzą się pomysły, kiedy ich umysły trapią przeróżne rozterki, a materia muzycznej sztuki rzuca pod nogi same kłody – mówi Michał Margański, autor audycji "Potrójne Pasmo Przenoszenia".
Zobacz więcej na temat:  Michał Margański Novika Trójka