X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

L.U.C: "REFlekcje" to hołd złożony polskiej piosence

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2014 14:30
Głos Ireny Jarockiej oraz innych gwiazd polskiej estrady pojawi się na najnowszej płycie L.U.C-a. - Rzuciłem się z motyką na słońce, ale lubię wyzwania - przyznaje muzyk.
Audio
  • L.U.C - prywatnie i zawodowo. Jaki jest Łukasz Rostkowski? (Czwórka/Strefa Prywatna)
L.U.C to artysta, który niechętnie chodzi utartymi szlakami. Sukcesy jakie odnosi pokazują jednak, że czasami warto płynąć pod prąd
L.U.C to artysta, który niechętnie chodzi utartymi szlakami. Sukcesy jakie odnosi pokazują jednak, że czasami warto płynąć pod prąd Foto: Aurelia Chmiel

Przygodę z muzyką zaczynał w Kanale Audytywnym w 2003 roku. Potem rozpoczął solową działalność, ale wydany cztery lata temu album "PyyKyCyKyTyPff" pokazał mu, co tak naprawdę liczy się w muzyce. - Podczas trasy promującej ten krążek byłem na scenie zupełnie sam - wspomina artysta. - Wtedy zdałem sobie sprawę, że w muzyce najpiękniejsze jest to, że masz ją z kim tworzyć i z kim się dzielić.

Najnowsza płyta L.U.C-a ukaże się 10 listopada. - "REFlekcje" to powrót do dzieciństwa, do czasów, które dobrze wspominam - mówi L.U.C. - To kolejny koncept-album. Łączę na nim hip-hop z piękną, polską piosenką.

W jaki sposób "REFlekcje" nawiązują do tradycji Polskiego Radia, co prawo autorskie mówi o samplowaniu i do czego w życiu muzyka służą nagrody? Zachęcamy do wysłuchania audycji oraz obejrzenia koncertu L.U.C-a, który odbył się w studiu Czwórki.

***

Tytuł audycji: Strefa Prywatna

Prowadzenie: Katarzyna Węsierska

Gość: Łukasz Rostkowski L.U.C

Data emisji: 9.11.2014

Godzina emisji: 11.00

(kul, ei)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Vienio - Fidel Gastro polskiego hip-hopu

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2014 20:00
W ramach Molesty zmienił oblicze rodzimego hip-hopu. Solowymi płytami poszerza horyzonty słuchaczy o inne gatunki. W wolnych chwilach lubi gotować i podejmować coraz to nowe wyzwania. Vienio to prawdziwy człowiek-orkiestra.
rozwiń zwiń

Czytaj także

ZETENWUPE Ferajna rapuje Wiechem i Tyrmandem

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2014 13:00
Szeroki świat dopiero ich poznaje, podziemny krąg odbiorców od dawna zna na pamięć utwory duetu. W Czwórce ZETENWUPE Ferajna opowiada o koncertach, dziewczynach i zajawce na książki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Małe miasta - eksperymentalne R&B i hip-hop w jednym projekcie

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2014 14:00
Dwóch Mateuszów, dwa różne nurty muzyczne i jedna pasja. Mateusz Holak, na co dzień gitarzysta i wokalista w zespole Kumka Olik oraz Mateusz Gudel, który wyprodukował płytę rapera Abla, stworzyli wspólny projekt: Małe miasta.
rozwiń zwiń