X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pokolenia "teleinformatyczne". Jak się z nim dogadać?

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2019 14:35
Świat idzie do przodu. Kolejne pokolenia "Igreków" i "Zetów" sięgają po coraz nowsze narzędzia komunikacji. Czy komunikatory to nasza przyszłość? A może tylko substytut rozmowy?
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Rawpixel.com/Shutterstock.com

Pokolenia "teleinformatyczne" w przeważającej mierze wykorzystują do porozumiewania się social media i inne komunikatory, które, choć umożliwiają kontakt niemal przez cały czas, z drugiej zubożają relacje. Nowe technologie nie zastąpią rozmowy czy, bliskości. Jednak czy młodzi ludzie wychowani w otoczeniu nowinek technologicznych są tego świadomi? Czy nasze relacje wyewoluują na inny poziom? Jak będzie wyglądała nasza przysłość? I dlaczego dialogu trzeba się nauczyć? O tym, jakie są podstawowe błędy i bariery w komunikacji i jak sobie z nimi radzić, porozmawiamy z Beatą Kozyrą, autorką książki "Komunikacja bez barier. Jak rozumieć i być rozumianym".

***

Na audycję z cyklu "Strefa prywatna" we wtorek (28.05) o godzinie 20.05 zaprasza Jakub Jamrozek.

ac/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak