X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
młodzież

Będą alternatywne obrady Sejmu Dzieci i Młodzieży?

"Obrady Sejmu Dzieci i Młodzieży powinny odbywać się w sali plenarnej, najlepiej oddającej ducha parlamentaryzmu" - podkreślił w środę marszałek Sejmu Marek Kuchciński. Zapewnił, że Sejm czeka na obrady młodych posłów, data posiedzenia została zmieniona, ale przygotowania do wydarzenia trwają. O Sejmie Dzieci i Młodzieży mówił w audycji Gorący Temat Jan Strzeżek, przewodniczący stowarzyszenia Młoda Prawica.
Zobacz więcej na temat:  Sejm młodzież

Problemy młodych ludzi na rynku pracy

- Bez wątpienia mamy dziś rynek pracownika, ale problemem są niskie wynagrodzenia. Młodzi ludzie, chcąc podjąć się pierwszej pracy, myślą o pracy w swojej branży, w branży, w której studiują. Tymczasem często, więcej niż w korporacji, zarabiają jako kelnerzy – powiedział w Młodej Audycji Politycznej Bartosz Kijek (Młodzi Nowocześni). O tym, co boli młodych ludzi na rynku pracy, mówili także Jakub Drożdż (Młoda Prawica Porozumienie Jarosława Gowina), Aleksandra Prorok (Forum Młodych PiS) i Aleksandra Malitek (Klub Młodych Kukiz’15).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 pracownik pracodawcy rynek pracy bezrobocie wynagrodzenia młodzież