X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Podsiadło nadaje ze SnowShow Music Fest!

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2015 10:00
Radiowa Czwórka, patron medialny SnowShow Music Fest, zaprasza na specjalne wydanie audycji "Podsiadówka", którą prosto z francuskiego Les Orres poprowadzi oczywiście Dawid Podsiadło.
Dawid Podsiadło poprowadził wyjątkowe wydanie Podsiadówki
Dawid Podsiadło poprowadził wyjątkowe wydanie "Podsiadówki"Foto: mat. promocyjne

SnowShow Music Fest to nowatorskie połączenie festiwalu muzycznego z atrakcjami, jakie zapewnia alpejski kurort. W tym roku swój udział potwierdziło ponad 2000 młodych narciarzy i snowboardzistów z całej Polski. Na uczestników czeka 100 kilometrów znakomitych tras, ciekawe warsztaty i szkolenia, testy sprzętu zimowego oraz duża dawka dobrej muzyki. Podczas trzech koncertowych wieczorów wystąpią znani artyści, prezentujący takie gatunki muzyczne jak: rock, pop, elektro czy hip-hop.

Radiowa Czwórka wysłała na miejsce swoją korespondentkę Justynę Tylczyńską, która na bieżąco informuje Czwórkowych słuchaczy o przebiegu imprezy. Uzbrojony w gogle, nauszniki, kombinezon narciarski i mikrofon Czwórki Dawid Podsiadło wystąpi w Alpach w potrójnej roli. Podczas jednego z festiwalowych wieczorów zaśpiewa ze swoim solowym projektem, zagra z zespołem Curly Heads, a w piątek 13 marca między godziną 14.00 a 16.00 na antenie Czwórki poprowadzi specjalne wydanie "Podsiadówki". W trakcie programu wokalista porozmawia z koncertującymi na miejscu artystami – pojawią się m.in. KAMP!, Gooral i Łąki Łan. Będą niespodzianki, nie tylko muzyczne i najlepsza muzyka do śmigania nie tylko na śniegu.

Wyjątkowe wydanie "Podsiadówki" w najbliższy piątek, 13 marca w godz. 14.00-16.00 na antenie Czwórki.

mat. prasowe/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak