Posłuchaj premierowego utworu Flirtini i Dawida Podsiadło

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2015 17:00
"Diagram" - to tytuł utworu, który Dawid Podsiadło stworzył wraz z muzykami duetu Flirtini w Czwórce.
Audio
  • Premierowy utwór "Diagram" stworzony wspólnie przez Dawida Podsiadło i duet Flirtini dla Czwórki (Czwórka/Podsiadówka)
Dawid Podsiadło zaprosił was w środę na wyjątkową odsłonę swojej audycji. Wraz z Flirtini zaprezentował Diagram
Dawid Podsiadło zaprosił was w środę na wyjątkową odsłonę swojej audycji. Wraz z Flirtini zaprezentował "Diagram"Foto: Czwórka

Premiera utworu "Diagram" miała miejsce w specjalnym, środowym wydaniu audycji "Podsiadówka". Muzycy Flirtini, czyli duet tworzony przez Menta XXL (połowę zespołu Rasmentalism) i Jedynaka (znanego warszawskiego didżeja i promotora), zapewniali w rozmowie z Dawidem Podsiadło, że są zadowoleni z efektu końcowego, który zaskoczył wszystkich - nawet ich samych. - W stworzenie tego numeru włożyliśmy naprawdę dużo siebie - dodali.

Posłuchaj nagrania całej audycji "Podsiadówka" <<<

Specjalne wydanie "Podsiadówki" było zarazem pierwszą odsłoną projektu "Żywy Gig w Czwórce" - muzycznych spotkań artystów reprezentujących zupełnie odmienne spojrzenia na muzykę.

***

Tytuł audycji: Podsiadówka

Prowadzenie: Dawid Podsiadło

Data emisji: 6.05.2015

Godzina emisji: 14.00

kd/mc

Czytaj także

Dawid Podsiadło w plenerze. Tak było w Krakowie!

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2015 08:30
Grawitacja, Radios In Motion oraz Wojtek Budzyn zagrali na krakowskim Rynku. Towarzyszyli im Dawid Podsiadło i Kamil Jasieński.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Dawid Podsiadło przesłuchał Young Stadium Club

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2015 13:00
Inspirują się Foals i Foster The People. Najnowszy numer nagrali z Czesławem Mozilem i Belą Komoszyńską. W "Podsiadówce" zespół Young Stadium Club definiował swoją muzykę.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Specjalne wydanie "Podsiadówki" - Podsiadło & Flirtini

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2015 10:00
"Diagram" to tytuł nowego utworu stworzonego wspólnie przez Dawida Podsiadło i duet Flirtini. Muzycy spotkali się w środowej "Podsiadówce".
rozwiń zwiń