X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

E-wolontariat. Jak pomagać w sieci?

Zdecydowana większość Polaków powyżej 15. roku życia korzysta z internetu średnio przez dwie godziny dziennie. Części tego czasu można wykorzystać, by pomóc innym.
E-wolontariusze mogą wspierać projekty i organizacje działające setki kilometrów od ich miejsca zamieszkania, o dowolnej porze dnia i nocy
E-wolontariusze mogą wspierać projekty i organizacje działające setki kilometrów od ich miejsca zamieszkania, o dowolnej porze dnia i nocyFoto: Pixabay/kpgolfpro/dom. publiczna
O Audycji
Tytuł E-wolontariat. Jak pomagać w sieci?
Prowadzący Hoppe Marta
Opis

Zdecydowana większość Polaków powyżej 15. roku życia korzysta z internetu średnio przez dwie godziny dziennie. Części tego czasu można wykorzystać, by pomóc innym.

- Najczęściej i najszybciej pomagamy metodą "click to donate", ale ludzie młodzi coraz chętniej sięgają po crowdfunding - mówi Marzena Kacprowicz i tłumaczy, w jaki sposób możemy wesprzeć takie projekty.

W audycji wyjaśniamy też, dlaczego warto udostępniać treści w sieci i tłumaczymy, na czym polega e-learning i kto może z niego skorzystać.

***

Tytuł audycji: Dajesz radę

Gość: Marzena Kacprowicz (Fundacja "Dobra Sieć")

Data emisji: 2.11.2015

Godzina emisji: 12.00

kul/mg

Playlista
Tagi

Playlista