X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dajesz radę 18.03.2019 14:06

Dajesz radę 18.03.2019 14:06
O Audycji
Tytuł Dajesz Radę 2019/03/18 14:00
Prowadzący Kowalczyk Kacper
Opis

Przytul jeża. "25 gramów szczęścia" to tytuł książki włoskiej dziennikarki Antonelli Tomaselli, która przeprowadziła wywiad rzekę z lekarzem weterynarii Massimo Vacchettą prowadzącym ośrodek rehabilitacji dla jeży we Włoszech. Książka to opowieść o tym, jak lekarz nawiązał pewną więź ze swoimi małymi podopiecznymi, którzy trafiają do jego ośrodka. My porozmawiamy o polskich ośrodkach dla jeży, bo takie istnieją na terenie naszego kraju. Początek wiosny jest jednym z dwóch krytycznych momentów w życiu tych zwierząt, bowiem teraz właśnie budzą się ze swojego zimowego letargu, często osłabione, wycieńczone nie dają sobie rady i trafiają pod opiekę polskich odpowiedników Massimo Vacchetty. My opowiemy o polskich dr Housach od jeży : Fundacji Jeżurkowo i fundacji Przytul Jeża.

Goście Oktawian Szwed
Playlista
Tagi
Playlista
  • HOLAK - Wszędzie dobrze (Czwórka UTD Live)
  • FREESTYLERS - Ruffneck