X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Michał Duchniewicz - "kujon uspołeczniony"

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2019 19:00
Zdobywca tytułu "Nieprzeciętni 2019" lada dzień rozpoczyna studia medyczne w Cambridge. Sam o sobie mówi, że jest kujonem, ale jednocześnie swoim postępowaniem udowadnia, że można się dobrze uczyć i być akceptowanym, a nawet podziwianym przez kolegów.
Audio
  • Reportaż Eweliny Karpacz-Oboładze pt. "Nieprzeciętny"
Finaliści plebiscytu Nieprzeciętni 2019
Finaliści plebiscytu Nieprzeciętni 2019Foto: Bartosz Bajerski/Polskie Radio

- Nauka to jest nasza przyszłość i bardzo zależy mi, żeby to pokazać - podkreśla bohater reportażu "Nieprzeciętny". - Dzięki nauce mamy smartfony, a w aptekach zamiast ziół dostajemy konkretne leki - dodaje.

Nieprzeciętni 2019 - relacja z Wielkiej Gali >>>

Michał Duchniewicz jest laureatem ogólnopolskiej Olimpiady Biologicznej, laureatem innowacyjnego programu naukowo-edukacyjnego Adamed SmartUP i stypendystą Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci. W tym roku otrzymał wyjątkową ofertę studiowania medycyny na uniwersytecie w Cambridge. - Jakoś tak się utarło, że na osoby, które się lepiej uczą albo poświęcają się naukowej pasji patrzy się jak na osoby wyalienowane. Jak na kokoś, kto nie potrafi się uspołecznić. Chciałem przełamać ten stereotyp i chyba znalazłem na to sposób - opowiada "Nieprzeciętny 2019" i zdradza, na czym ten sposób polegał.


Posłuchaj także
sara kordowska 1200 c.jpg
"Sara" - smutek szkolnych ławek i płyta w Czwórce

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Eweliny Karpacz-Oboładze, wyemitowanego 10 października w Czwórce o godz. 21.15. Reportaż został przygotowany przez Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia. 

***

Tytuł audycji: Reportaż

Autor: Ewelina Karpacz-Oboładze

Data emisji: 10.10.2019

Godzina emisji: 21.15

kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak