X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Muzyka z Ukrainy. Hip-hop wataha i popsy

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2016 13:50
Na Ukrainie fantastycznie rozwija się scena elektroniczna i mają też zespół, który brzmi, jak nasza Luxtorpeda - zapowiadają gospodarze programu i zabierają słuchaczy w dźwiękową podróż po Ukrainie.
Audio
  • Jakiej muzyki słucha się na Ukrainie - sprawdzili to Mateusz Tomaszuk i Patryk Grabowski (Muzyczne Biuro Podróży/Czwórka)
Okean Elzy to jeden z najpopularniejszych ukraińskich zespołów pop-rockowych, założony 12 października 1994 roku we Lwowie
Okean Elzy to jeden z najpopularniejszych ukraińskich zespołów pop-rockowych, założony 12 października 1994 roku we LwowieFoto: Pixabay/Maslov_Slava/dom. publiczna

Joryj Kłoc to muzyczni rozrabiacy z Lwowa, dobrze zresztą znani Polskiej publiczności z koncertów w naszym kraju. - Za pomocą liry korbowej, gitary, bębna huculskiego i altówki grupa na nowo odkrywa słuchaczom folk obrzędowy, autentyczny przekaz kobzarzy i lirników, który kilkaset lat temu przemierzali Ukrainę ze wsi do wsi, opowiadając muzyką historię tamtych ziem i ich bohaterów - opowiadają autorzy audycji.

W programie można usłyszeć także reprezentantów ukraińskiej sceny elektronicznej - w tym zespół pod tajemniczą nazwą IIIII Eyes.

***

Tytuł audycji: Muzyczne Biuro Podróży

Prowadzenie: Mateusz TomaszukPatryk Grabowski

Data emisji: 8.05.2016

Godzina emisji: 13.00

kul/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak