Dawid Podsiadło i Oskar Bała. Ostatnia prosta

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2016 12:20
- Wszystko zaczęło się 6 grudnia 2014 roku. Teraz powoli dobiega końca, który stanie się także początkiem czegoś nowego - zapowiedzieli Dawid Podsiadło i Oskar Bała w ostatniej "Podsiadówce" na żywo.
Audio
  • Dawid Podsiadło, Oskar Bała i ich przyjaciele opowiadają o muzycznych inspiracjach oraz o tym, czym była dla nich "Podsiadówka" (Podsiadówka/Czwórka)
Zaprzyjaźnili się w szkole, tam też zaczęli razem grać. O swoich muzycznych inspiracjach opowiadali w Podsiadówce. Dawid Podsiadło i Oskar Bała przygotowali dla słuchaczy prawdziwą niespodziankę... (zdj. ilustracyjne)
Zaprzyjaźnili się w szkole, tam też zaczęli razem grać. O swoich muzycznych inspiracjach opowiadali w "Podsiadówce". Dawid Podsiadło i Oskar Bała przygotowali dla słuchaczy prawdziwą niespodziankę... (zdj. ilustracyjne) Foto: Pixabay/Unsplash/dom. publiczna

W audycji pojawili się goście specjalni, którzy wspominali najciekawsze momenty w historii "Podsiadówki". Patrick The Pan przyznał się, ile razy udało mu się wysłuchać w całości tego programu, Olek Świerkot tłumaczył, dlaczego już nigdy nie złoży nikomu życzeń przez radio, a Dawid Podsiadło i Oskar Bała zdradzili, kto po nich przejmie pałeczkę i poprowadzi nową audycje w Czwórce.

***

Tytuł audycji: Podsiadówka

Prowadzą: Dawid Podsiadło, Oskar Bała

Goście: Patrick The Pan (muzyk), Olek Świerkot (gitarzysta, producent muzyczny), Kuba Karaś (The Dumplings)

Data emisji: 19.05.2016

Godzina emisji: 22.00

kul/pj

Czytaj także

Dawid Podsiadło przesłuchuje The Dumplings

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2015 14:30
Nie chcą już odpowiadać na pytania o szkołę, rodziców i początki zespołu. - Koncentrujemy się na tym, co przed nami - mówią The Dumplings. - W tym roku chcielibyśmy wydać nową płytę.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Podsiadło i Bała o muzyce Jacka White'a

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2016 12:00
- Dojrzeliśmy do tego, żeby posłuchać zespołów Jacka White'a - zapowiadają autorzy "Podsiadówki" i prezentują muzykę White Stripes, The Raconteurs oraz The Dead Weather.
rozwiń zwiń