12 cali na godzinę: Truant za deckami Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2023 11:30
Truant występował m.in. u boku takich artystów jak Chris Liebing, M.A.N.D.Y., Robert Babicz i Vitalic. Jest także zwycięzcą polskiej edycji Burn Residency.
Truant za deckami Czwórki
Truant za deckami CzwórkiFoto: Czwórka

Truant, czyli Patryk Szulc, urodził się w Warszawie, kilkanaście lat spędził też w centralnym Londynie, gdzie czerpał pierwsze inspiracje muzyczne. Pierwszy raz za gramofonami stanął w 2004 roku w legendarnym, nieistniejącym już, stołecznym klubie Paragraf 51. Dziś mocno związany jest z warszawską sceną, rezyduje w klubie Luzztro i w jednej z najlepszych letnich miejscówek w kraju - plenerowym klubie Temat Rzeka.

***

12 cali na godzinę, czyli 12''/h to audycja, w której występują najlepsi polscy DJ-e, a wśród gości znajdują się kolekcjonerzy, muzycy i wielbiciele czarnych płyt. Pomysłodawcą audycji jest DJ Bert, czyli Norbert Borzym - dziennikarz muzyczny, producent i remikser, znany niegdyś  z projektu Boogie Mafia. Pod szyldem Holiday 80 wydał dwie winylowe epki dla amerykańskiej wytwórni Whiskey Disco. Obecnie związany z wytwórnią The Very Polish Cut Outs.

12 cali na godzinę: SETY DIDŻEJSKIE W CZWÓRCE >>>

Na co dzień usłyszeć go można w duecie Last Robots - nie tylko w klubach, ale także na bardzo znanych festiwalach. Dzielili scenę z około setką wykonawców zagranicznych. Wśród nich znaleźli się m.in.: Annie Mac, 2Many Dj's, Jacques Lu Count, Vitalic, Marshall Jefferson, Booka Shade, Felix Da Housecat, Oliver Huntemann, Cassius czy Krystal Klear. Duet wielokrotnie występował na Openerze, Audioriver - wydarzeniu pod patronatem Czwórki, czy Coke Live.

***

Na audycję z cyklu "12 cali na godzinę - 12"/h" zapraszamy we wtorek (14.03) po godz. 19.00.

kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka muzyka elektroniczna
Czytaj także

"Muzyka skupiona". Bartosz Kruczyński zapowiada nowe płyty

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2023 10:00
- Dopasowuje się do publiczności w ramach swojego gustu, bo lubię imprezy, na których ludzie naprawdę się bawią - opowiada. Czasami lubię też dopasować się do miejsca, w którym gram - mówi didżej i producent Bartosz Kruczyński, znany też jako Earth Trax i Pejzaż.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Naked relaxing: tworzenie klubowego seta jest jak malowanie obrazu

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2023 12:20
- Jako naked relaxing gram house - lepki, seksowny, stworzony do ciemnego klubu z czerwonym światłem i dużą ilością dymu - opowiada Olek Kaźmierczak - didżej i producent z Warszawy.
rozwiń zwiń