Nowości płytowe oraz Mitura i jego set w "Klubotece"

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2024 09:15
W najbliższym wydaniu Kluboteki DJ Bert przedstawi nowości płytowe, a także zagra set Mitury. 
W najbliższej odsłonie Kluboteki pojawi się set Mitury
W najbliższej odsłonie "Kluboteki" pojawi się set MituryFoto: arch. pryw.

Mitura to członek stołecznego kolektywu Głębokie Pasmo, pomysłodawca i główny planer pamiętnej serii #pasmopodcast. To tam swoje miksy prezentowali czołowi krajowi oraz zagraniczni artyści związani z szeroko pojętą muzyką elektroniczną. Mitura to podobno jeden z ciekawszych selekcjonerów w naszym kraju, kolekcjoner płyt winylowych i dźwięków, które umilają życie. Dzięki niemu nad Wisłą można było usłyszeć wiele postaci z kręgu muzyki house, takich jak: Tornado Wallace, Hunee, Max Graef, Eddie C czy Beautiful Swimmers. Set Mitury usłyszymy w najbliższej odsłonie Kluboteki.

W audycji także klubowe nowości płytowe, bo Kluboteka premierami stoi. W każdą sobotę od 21.00 do 23.00 usłyszeć można najnowsze wydawnictwa płytowe. Autor audycji DJ Bert najczęściej miksuje muzykę house (w różnych odmianach - disco, deep i tech). Kluboteka to także liczni goście, którzy na żywo prezentują sety didżejskie oraz live acty.


Posłuchaj też:


DJ Bert, czyli Norbert Borzym - dziennikarz muzyczny, producent i remikser. Znany niegdyś z projektu Boogie Mafia. Pod szyldem Holiday 80 wydał dwie winylowe EP-ki dla amerykańskiej wytwórni Whiskey Disco. Obecnie związany z wytwórnią The Very Polish Cut Outs. Bert jest też współautorem kompilacji Echo Wielkiej Płyty, na której znalazła się polska elektronika z lat 80. W programie polecamy też sety DJ-skie, które można usłyszeć na żywo na antenie Czwórki.

***

Na "Klubotekę" - w sobotę (25.05) o godz. 21.00 - zaprasza Norbert Borzym, czyli DJ Bert.

mat.pras./pj

kormp

Zobacz więcej na temat: Czwórka MUZYKA Norbert Borzym
Czytaj także

DJ Pro, czyli Maciek Prorok o scenie klubowej w "Nocy Rezydentów"

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2024 15:20
W środowy wieczór gościem audycji "Noc Rezydentów" będzie DJ Pro, czyli Maciek Prorok. Ten didżej i producent muzyczny w Czwórce opowie o scenie klubowej, swoich inspiracjach i projektach. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

CARBON Silesia Festival 2024. To będzie najgorętsza edycja

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2024 18:53
14 i 15 czerwca to dni, w których odbędzie się kolejna, czwarta już, odsłona CARBON Silesia Festival w Zabrzu, którego patronem medialnym jest Czwórka. Na terenie Sztolni Królowa Luiza zapowiada się gorące wydarzenie. 
rozwiń zwiń